Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bánt el a nőkkel így a...

Miért bánt el a nőkkel így a természet?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésemet törölték, mert "csúnyán" tettem fel a kérdést. Szóval most ismét: azért jobb férfinak lenni, mert:

Nem menstruálsz, nem fáj a hasad minden hónapban napokig

Erősebb vagy fizikailag, többet ehetsz hízás nélkül, nem erőszakolnak meg az utcán, kisebb esélyel rabolnak ki

Nem esel teherbe,nem hagynak el terhesen a sz.rban, nem neked kell felnevelni vagy elvetetni a gyereket

Minden szexet élvezel, nem függ az élvezeted mástól, nem fáj sem az első, sem ha állatként csinálják

Nem kell védekezned, nem kell hormonokkal tömnöd magad, nem kell "csökkenteni" az élvezeted, nem kell rá költened

Nem lyuknak tekintenek

Nem csapnak be/használnak ki csak a szexért

Nem kell szülnöd

Tudsz pisilni állva is, az utcán is akár simán

Több lehetőséged van dolgozni, jobb fizetés, másként tekint rád a főnököd is

Most nagyjából ennyi, de biztos van még kismillió "apróbb" dolog. Miért ilyen igazságtalan a "természet"?



2022. okt. 8. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezeknek csak egy részéről tehet a természet, a többi az emberiség műve.
2022. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy nő jól néz ki, többet elérhet mint egy átlag férfi!
2022. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Mért, te hogy oldanád meg a szaporodást? Lerakott petékkel és ebiemberekkel?

Azért annyira nem rossz nőnek lenni! Szülni nagyjából 0-5 alkalom között kell, a menstruációs fájdalomra van gyógyszer, a megerőszakolásra talán nem kell állandó programként tekinteni, a gyereknevelés nem rossz és nemcsak női feladat, a tablettás védekezés annyira nem nagy cucc, gumival meg a pasi is tud. Állva pisilés nélkül valahogy még elleszek.

Viszont nem kell borotválkozni, nem kell zavarba jönni a testi tünetek láttán, ha fürdőgatyában meglátok egy csinos nőt, nem nekem kell mindent cipelni, házat építeni, szerelni, buszon helyet átadni, lakkozhatom a körmömet, festhetem a szememet, váltogathatom a különböző fajta ruháimat és cipőimet öltöny és nyakkendő helyett ...

2022. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

"Nem menstruálsz, nem fáj a hasad minden hónapban napokig"


Cserébe gyereket se szülhetsz Valamit valamiért.


"Erősebb vagy fizikailag,"


És mi értelme egy modern világban?


"többet ehetsz hízás nélkül"


Ez genetika. Semmi köze a férfi léthez.


"nem erőszakolnak meg az utcán"


Tanuld meg megvédeni önmagad. És akkor téged se.


"kisebb esélyel rabolnak ki"


ugyan annyi az esély rá


"Minden szexet élvezel, "


Ez nem igaz.


"nem függ az élvezeted mástól,"


Ez se igaz


"nem fáj sem az első, "


csak épp annyira ráparázol, hogy fel se áll és ezért össze se jön.


"sem ha állatként csinálják"


Ez nem igaz. igen is fáj a durva szex a férfinak is


"Nem lyuknak tekintenek"


Nem. Te se hagyd hogy annak tekintsenek.


"Nem esel teherbe"


Cserébe gyereket se tudok kihordani, megszülni


"nem kell hormonokkal tömnöd magad"


A nőknek se kell. Évezredeket éltek a nők, a mesterséges hormontabletták nélkül.


"Nem kell védekezned"


Miért ne kellene? honnan vetted ezt a marhaságot?


Ne legyél naiv, és na hagyd hogy annak nézzenek.


"nem hagynak el terhesen a sz.rban"


terhesen nem, de utána simán és fizetheted férfiként a gyerektartást 18 éven keresztül, + minden értéked fele az exedét. Bíróság 90%-ban az anya javára dönt.


"nem neked kell felnevelni vagy elvetetni a gyereket"


Hogy ne kellene, ha az anya felszívódik.


"Nem csapnak be/használnak ki csak a szexért"


Dehogy nem. Cserébe az anyagi javakért, státuszért cserébe is képesek kihasználni.


"Nem kell szülnöd"


cserébe gyerekem se lehet.


"Tudsz pisilni állva is, az utcán is akár simán"


Ülve vagy állva.. nem mindegy?


"Több lehetőséged van dolgozni"


Kifogás. Mai világban egyforma lehetőségei vannak egy férfinak és egy nőnek


"jobb fizetés"


Max alkalmazottként.


"másként tekint rád a főnököd is"


Főleg a női főnökök tekintenek ránk másképp.

2022. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Jó kérdés, én is ezen gondolkodom kb mióta élek. Nő vagyok. Örülök, hogy ezt van 1-1 férfi aki szintén észrevette.

Pocsék nőnek lenni. Nem sajnàltatom magam, de ha belegondolok tényleg elég tré a helyzet.

Most lehet jönni azzal, hogy pénzes pasit kell fogni, meg stb. De nekem személy szerint például nem kell. Utálom a nagyképű, pénzes hülyéket. Volt az életemben pár, aki akart közeledni, de mindet elhajtottam. Nem érdekel milyen verda van alatta, milyen háza van, van-e, stb. Engem a kedves, normális pasik vonzanak, átlagos kinézettel. Nem feltétel a kigyúrt test, vagy az anorexia. Lehet kicsit pocakos, szakàllas, szakáll nélküli, barna szemű, kék szemű, mindegy. Nem érdekel. A vagyona pláne nem érdekel. NORMÁLIS legyen! Ne akarjon az első beszélgetésnél már dugni, vagy az első randin, figyeljen rám, tudjunk beszélgetni. Minden más mellékes, és szarok a pénzére. Az se érdekel mit dolgozik. Felőlem kukàs is lehet, vagy szarlapàtoló állatkertben. Nem ez érdekel.

Az meg, hogy más nő milyen arról meg nem én tehetek. Tudom, hogy van sok aki pénzéhes, meg riba nckodik, de ahhoz nekem semmi közöm. Na mindegy. Nem adom elő a "tökéletes nő" szerepét, mert az nem lenne igaz.

2022. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont nem kell borotválkozni"


Ezt nem gondolhatod komolyan! Nekünk, nőknek kell csak igazán... :(

2022. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Na jó, az arcra értettem, a többi nem napi szintű, és ha szerencsés, akkor egyáltalán nem kell.
2022. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy az eddigi utolsó válaszadó sugallta: a férfinek legalább annyi hátránya van, mint a nőnek. Ami egyik szempontból előny, másik oldalról hátrány.


Ami kimaradt; a társadalmi elvárás: a nőtől nem várja el senki, hogy bárkit felköszöntsön férfiak napján, de fordítva nem igaz. A munkaerőpiaci diszkrimináció érvényes a nők javára is, azaz vannak olyan körök, amiket csak azért nem pályázhat meg valaki, mert férfi. A 90%-os gyerekelhelyezési perről volt szó azzal egybekötve, hogy a gyerektartás akkor is jár, ha nem is láthatod a gyereket, vagy ha a nő volt a hibás abban, hogy a kapcsolat szétment.

A randikon nem a nőktől várják el a fizetést, nem a nőktől várják el, hogy megvédjék a férfiakat, hanem fordítva. A kapcsolatokban nem a nő fizeti a férfi szépségápolási dolgait, hanem sokkal jellemzőbb, hogy a férfi a nő fodrászát, körömösét stb. A férfinek kell a mindennapokban meglepni a nőt, a nő max arra ad ki pénzt, hogy saját magára találjon valami "kedvfokozó" dolgot.

A játszmázásokról ne is beszéljünk.


Nem mondom, hogy jobb férfinek lenni, de mindenesetre nem ilyen fehér-fekete, sokkal fontosabb, mire használod az adottságaid.

2022. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Nőnek ezerszer jobb lenni. 😃😃

Bármit megadnék, hogy női testem legyen, pedig nincs nemi identitásom. Egyszerűen a nőkkel kedvezett a természet.

Persze te nem látod, de majd egyszer.

2022. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Lényegében sok értelme nincs a kérdésnek, de az nem igaz, hogy férfiként nem erőszakolhatnak meg.
2022. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!