Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan, hogy van egy...

Létezhet olyan, hogy van egy pasi, egyáltalán nem félénk természet, közvetlen, magabiztos, vezető tipus, nőkkel sem félénk, de amikor komolyan megtetszik neki valaki, azzal szemben félénk lesz?

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla, hogy volt 9 éves kapcsolata, azóta 5 éve nem volt neki senki komoly....
2014. szept. 16. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját bőrömön tapasztalva, létezik, az ember egészen más oldalát mutatja annak, akit megszeret. Megnyílunk.
2014. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, figyeld meg a testbeszédét, meg a zónatávolságokat mérjed fel :D ezekkel ha biztosra nem, de biztosabbra mehetsz ;)
2014. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:

Simán lehet, mert ha nem izgat valami nem is idegesít.

De mikor olyannal találkozol ami vagy aki érdekelne, oda lehet a maga biztosság, és az ember olyanná válik mint mint egy megszeppent tini.

2014. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát amugy teljesen ugy viselekdik, mintha érdekelném :) csak az a baj, hogy a munkahelyből kifolyólag nem tudunk kettesben találkozni :/ de mindig néz, meg a nevemen szólit köszönéskor, ha társaságban vagyok, akkor is előfordul hogy csak nekem köszön, név szerint, mélyen a szemembe nézve...meg amióta ez van, azóta szokott ő is gyakran járni a cigizőbe, amikor mi, pedig neki máskor van szünet, felsőbb beosztásban dolgozik :) és jómultkor volt céges buli, akkor is mindig mellettem meg velem táncolt, meg ölelgetett stb, feltűnt mindenkinek...na akkor végülis nem volt félénk :) lehet a munkahely teszi....de még eddig nem hivott el sehova :( és most néhány hónapra áthelyezték máshova dolgozni, nagyon hiányzik, és nem tudom mit tegyek....ráadásul én is éppen most készülök munkahelyet váltani, és lehet hogy mire ő visszajön, én már nem leszek itt :( szóval néhány jótanácsot nagyon szivesen fogadok! :)
2014. szept. 16. 14:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen Csabika, sokszor pont ugy viselkedett :) pedig egyébként egyáltalán nem az jellemző rá :)
2014. szept. 16. 14:28
 6/8 csabika1971 ***** válasza:

Hát azt mondják kezdeményeznie mindig a férfinek kell. De szerintem a mai világban az ellenkezője is totál elfogadott.

Így hát ha érdekel, valamilyen elérhetőségét és próbálj magán találkozni vele és ne munka helyen.

És ott már ki kell derülnie mi a helyzet.

Nem tudom te hol és mit dolgozol. De léteznek olyan munkahelyek, ahol tiltják az alkalmazottakkal a kapcsolatot. És lehet ő ezt komolyan is veszi. Így most csak minden rajtad áll, főleg ha még neked munkahely váltás is kilátásban van.

2014. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy most hol dolgozik....de odamenni a munkahelyére nem szeretnék, nem akarom zavarni vagy feltartani, meg az hülyén jönne ki....vagy irjak neki facebook-on? de az nem lenne túl nyomulós?
2014. szept. 16. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom h ez egy regi poszt de en detto ugyanebben a szituban vagyok es gondoltam megkerdezem h vegulis mi tortent?:-)))
2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!