Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem vagyok jó...

Mit tegyek, ha nem vagyok jó semmire?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, szívbeteg, munka,pénz,barátok és tehetség nélkül.


Semmilyen hobbiban nem vagyok jó, nincs érzékem semmihez. Egy normális beszélgetést sem tudok fenntartani, nyelveket hiába tanulom, egyszerűen nem megy. Egész életemben a rajzba és a festésbe kapaszkodtam, hogy majd fejlődés lesz a vége a rengeteg próbálkozásomnak. 12 éves korom óta állandóan rajzolok, tanfolyamok, külön órák stb de egyszerűen nem megy. Most jutottam el odáig, hogy belàssam magamnak: bármibe kezdek, bármilyen erősen is próbálkozok nem megy.

Egy egyszerű állást sem találok mert nincs tehetségem, nem vagyok jó benne vagy egyszerűen a kerekesszékes miatt

Családot alapítani nem tudok, meddő vagyok és ha valamilyen csoda folytán ez változna is a 2. Trimesterben belehalnék az orvosok szerint.

Örökbefogadás nem jöhet szóba, nincs semmilyen anyagi hátterem és a mozgáskorlátozottság miatt úgy érzem semmit nem tudnék megadni a gyereknek.


Szóval kitudja mikor ( romló állapot ) csak megszűnök, anélkül, hogy bármit is hátra hagynék.

Semmivé válok és elfeledetté. Semmit nem alkottak, sehova nem jutok és most úgy érzem, hogy elegem van és betelt a pohár. Nem bírom tovább.



2022. szept. 6. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Kezelik a depressziódat?
2022. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nem. Mert szerintük, csupán időleges és szedjük magnéziumot és b vitamint. Szóval nem.
2022. szept. 6. 11:55
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezt egy pszichiáter mondta neked? Csak mert én elmentem egy (tb támogatott) dokihoz, és mikor "elsírtam" neki a gondjaimat (kb hasonló mennyiségű mint neked) egyből elküldött pszichoterápiára + felírt antidepresszánst. Sztm megérné neked is legalább megpróbálni, tekintve hogy nem veszíthetsz igazából semmit.
2022. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

2: kikről beszélsz...?? kik szerint időleges?

Pszichiáter mondta ezt?

2022. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen voltam pszichológusnàl és pszichiáternél is. Egyik sem volt segítőkész, sőt csak rontottak a helyzeten
2022. szept. 6. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Feltétlenül járj pszichológushoz, de meg kell találni a megfelelőt. Ez nemcsak neked meló, mindannyiunknak az. Nekem a 4. terapeuta lett jó végül és addig eltelt 4 év, mire rátaláltam. Mondjuk két évet kihagytam, mert kipróbáltam egyet, aki nem jött be és akkor “persze” gyorsan feladtam. Én amúgy már két gyógyíthatatlan cuccból jöttem ki, most kezdem a harmadikat. Orvos teljesen hülyének néz, hogy azt gondolom, meg lehet belőle gyógyulni, visszanőhetnek az elhalt látóidegek is, de ma már amit nekem orvos mond, egyik fülemen be, másikon ki. Ennyi tapasztalatot hozott nekem az élet.
2022. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

5: konkrétan mivel rontottak?

Ha nem vagy elégedett, menj el másikhoz.

2022. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
14 éves ves korom óta próbálok megfelelőt találni. 10 éve. A legtöbbjük csak leszedàlni akár, zombiként pedig nem szandekozok élni, mert az sem élet. A másik része jön a " csak divat, majd kinövöd" beszélgetésekkel, aztán van aki inkább támogatott abban, hogy igen ez így nem élet, be kellene fejezni.. hát mondhatom, nem igazán volt hasznomra. A másik típus a csinálj családot és minden rendben lesz, aztán van aki olyan beszélgetéseket folytatott mintha a nők lapja egyik cikkét olvasta volna fel., Illetve volt a szedj vitamint és minden jó lesz... Szóval így 10 év után azt hiszem nem megy.
2022. szept. 6. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Aha. SZóval nem szeded a gyógyszereket, amit szakmai alapon javasoltak, de közben meg szidod, hogy csak elrontják az állapotodat...


Hát ez így nem fog menni..

2022. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Egy vak és rettenet ronda ismerősömnek három gyereke van és egy csinos, diplomás felesége. Hogy csinálta? A humorérzékével mindenkit levesz a lábáról.
2022. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!