Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fóbiád van?

Milyen fóbiád van?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Szociális fóbia
Emetofóbia
Pókfóbia, vagy egyéb rovarfóbia
Klausztrofóbia
Egyéb (leírom kommentben)
37 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Kígyó
2022. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Rettegek a repülő rovaroktól. A légytől is és a katicától is. Ami meg repül és berreg közben (pl cserebogár), az a világból is ki tud kergetni.

Mászni mászhat, a pókoltól sem félek, bármekkorák, de ne repüljön. :D

2022. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%

Brrrrr….rrrrrrr…..Brrrrrrr…… egy naaaagggy jepüjő jovaj vagyok…… Brrrrrr….. brrrrrr…… májuji csejebogáj…….. Brrrrrrr…….. jééééé…… itt valaki fut előlem….. megnéjem közejebbjőj…….BrrrrrrrBRRRR…PLACCS!!! :)


#2 - szívesen, kis tréning a tavaszra :d

2022. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

A régi, nagy boyler leeshet a falról.

Épp, amikor valami nagy gépszerkezet, csövek, erőmű közelében vagyok, akkor fog valami probléma történni vele.

2022. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Bár sokáig nem igazán vettem komolyan, de aztán rájöttem, hogy az átlagosnál erősebb tériszonyom van. Egyszer egy toronyépület 24. emeletének erkélyéről készítettem fotókat és hát eléggé megrázó élmény volt lenézni. Nem hiszem, hogy képes lennék ekkora magasságban lakni. Építkezéseknél gyakran belegondolok, hogy vajon van-e annyi pénz, amennyiért 1 alkalommal felmennék egy toronydaru kabinjába. Attól rettegnék, hogy eldől a daru. Fogalmam sincs, hogy tud valaki napi 8 órát ott fenn tölteni.
2022. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3! Nem vicces, tavasszal a fametszés közben amikor rámesett egy poloska, ordítva szaladgáltam a kertben. 🤣
2022. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sok fóbiám van, de az erős (főleg szociális) zajt, és a villogó fényeket csak rövid ideig bírom ki. Még sose próbáltam mi történne, ha sokáig tűrném, de érzem, hogy nem jó.
2022. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 - pedig olyan kis cukkerek a mini szárnyaikkal, hogy tudnak ide-oda röpkedni, ezáltal követni téged, fel tudnak repülni a fejedhez, hogy szemezzetek kicsit, és ha vicces kedvében van, berepül a ruhád alá is, ott aztán rohangálhatsz… csak a villámgyors vetkőzés segít :) olyan kis cukik
2022. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Midenféle rovartól irtózom, de főleg a lepkéktől. Frászt kapok az idióta verdeső repülésüktől, nem beszélve az egerészölyv méretű éjjeli molyokról, amikkel nyaranta tele van a lépcsőház.
2022. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: Akkor ezt imádni fogod! :D

[link]

2022. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!