Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok olyan “jot” nagywc-z...

Szoktatok olyan “jot” nagywc-zni, hogy miutan vegeztetek, percekkel kesobb is eszetekbe jut hogy “milyen jot sz@rtam az elobb” ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Igen, érdekes az anyagcserém, szerintem lassabban működik mint amennyire kellene. Több kaját viszek be mint amennyi kijön. Ez azt jelenti, hogy bár kb naponta vagy legfeljebb 2-3 naponta van egy-egy kakálás, de csak átlagos vagy kevés mennyiségek jönnek ki belőlem. Kb másfél-kéthetente viszont sikerül általában egy tízperces / negyedórás session, amikor elképzelhetetlenül nagy adagot sikerül szépen lassank kipréselnem, és az brutális megkönnyebbülés és elégedettség érzetet szokott okozni.


Remélem kielégítő és megfelelően részletes volt a válaszom.

2022. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
nem.
2022. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elso, koszonom, igen, tokeletes. :D En az a tipus vagyok aki szeretek fel orat kotlani a WC-n, elolvasom kozben a hireket, sporthireket, erdekessegeket stb. Es bizony van hogy kozben olyan merteku es meretu urulek tavozik, ami olyan erzeseket valt ki amit meg 10 perc mulva is “felemlegetek”. Kivsncsi vagyok hogy mas is van e igy.
2022. okt. 11. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Boss makes a dollar, I make a dime

That's why I sit on the toilet on company time

2022. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Volt egy-két ilyen alkalom. Nem értem miért van ez.
2022. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

IGEN.

Legalább annyira szeretek szarni, mint enni, vagy szexelni. Uyanakkora kielégülést, mekkönnyebbülést, jóérzést okoz.

Mivel az átlagnál gyorsabb anyagcserém van, és enni is szeretek (és a rostban gazdag nyers, vagy párolt zöldségek a kedvenc kajáim), napi 2-3 alkalommal szarok, és elég nagy adagokat.

Reggelente felkelek, kávé, cigi, szarás, és már jól indult a nap. Napközben, munkában is elmegyek egyszer, vagy kétszer nagydologra. Én gyorsan végzek általában (1-2 perc), de mivel nem a szükségleteimhez igazodik a munkarend, hanem ahhoz, amikor épp nincs ügyfél, hát volt olyan, hogy mire eljutottam budira, és megkönnyebbülhettem, már annyira kellett, hogy feszített a hasam, és annyira jól esett a dolog, hogy rendesen könnybe lábadt a szemem, és többször felidéztem a nap folyamán, hogy milyen jó volt végre szarni egy jót.

Amúgy nyilvánvaló, hogy jól esik, ha szomjas vagy, és aztán iszol vizet, az jó, nem? Ha éhes vagy, és eszel, az is jó. Ha kívánsz valakit, és lefekszel vele, az is jó. Ha fáradt vagy, és alszol egy nagyot, az jó. És szarni is jó. Ezeket az alapvető szükségleteket kielégíteni és megélni nagyon jó érzés, nincs ebben semmi kivetnivaló.

2022. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Remélem nem te vagy az "Akik szeretnek SZARNI!" több ezer tagos Facebook csoport alapítója...😂
2022. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orulok hogy nem vagyok egyedul :D
2022. okt. 11. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

7, köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem erre a csoportra! Örök hálám :D

6-os.

2022. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!