Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jönnétek jobban zavarba?...

Mikor jönnétek jobban zavarba? Ha énekelni, vagy táncolni kéne több ember szeme láttára?

Figyelt kérdés
Átlagembert értek ezalatt, nem azt, aki esetleg valamelyiket legalább hobbi szinten, pláne hivatásból űzi.

2022. okt. 11. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Ha énekelni kéne.
Ha táncolni kéne.
Egyformán mindkettőnél.
Igazából egyiknél sem. Bulinak fognám fel.
Egyéb.
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha táncolni kéne! Énekelni nem gond nekem, szinte bármelyik magyar dalt zene nélkül el tudok énekelni. És minél jobban felszabadulok ..a szorongások alól, annál jobban éneklek! 🤸‍♀️
2022. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyik rosszabb lenne mint a másik, és nem csak nekem, de a közönségnek is. Inkább ha egy mód van rá megkímélnék mindenkit.
2022. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha tánc közben összefosnám magam, majd zavaromat leplezvén elkezdenék énekelni és ettől behánynék, eléggé zavarba hozna.
2022. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy ha nagyon választanom kéne akkor a táncot mondanám kínosabbnak. Életemben nem táncoltam még soha, a maximum amit ki tudok hozni magamból az bólogatás a ritmusra:D
2022. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettőt csináltam már közönségnek, pedig nem tudom egyiket se (jól). A táncot közel teltházas színházteremben. Nem volt rossz, sőt, jobban fogadták mint amire számítottam. Az ének után meg kórusba akartak küldeni, de végül nem mentem.
2022. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
19%
Attól függ, mit kell előadni. Inkább az éneket választanám, mert táncból van, ami nekem kínos lenne, nem hozzám illő mozdulatsor.
2022. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se táncolni, se énekelni nem tudok. Mondjuk 6sör és 3 unikum bármikor elhiteti velem, hogy DE XDDD
2022. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!