Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék attól, ha...

Rossz ember lennék attól, ha nem kedvelem a romákat? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Általános iskolában kezdődött az egész. Az osztály két részre volt bontva. Matek és a magyar tanárt csesztették, nem lehetett normálisan tanulni.


Aztán középiskolában megjelentek a gyúrós, drogos romák a tipikus szövegeikkel, ők is csak a rendet bontották.


Koncerten is belém kötöttek, majdnem nekem estek. Kocsimat el akarom adni. 2-3 tesó már jött, ott sem tudtak viselkedni.


Kevés tisztes romával találkoztam életem során. A baráti társaságom is ugyan ezen a véleményen van.



2022. okt. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért találkoztál kevés tisztes romával, mert kevés tisztes roma van, ez ennyire egyszerű.


Én például ismerek rendes, dolgos cigánygyereket, de azért a "csibészség" benne van a vérében...


Ha pedig el akarod adni a kocsidat, alapból vágd rájuk a telefont. Cigánnyal ne üzletelj, én sem tenném.

2022. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A csendes többség nem kedveli a viselkedni nem tudó romákat. (Nem minden romával van probléma ugyanakkor.)


Ez nem rasszizmus. Sajnos nem jellemző, hogy a neveltetésük során megfelelő kereteket és viselkedésmintákat kapnának a szülőktől. Konkrétan a szegényebb romák körében főleg a szülők, és a családtagok nevelik bele a gyerekekbe a magyargyűlöletet, és a "roma felsőbbrendűséget".


Mindezek eredménye, hogy egész életükben azt gondolják, hogy ők mindent megtehetnek a "b--i magyarokkal", mert a magyarok "irigyek". Többnek, jobbnak, felsőbbrendűnek érzik magukat nálunk.


Emiatt nem fognak semmiféle tiszteletet tanúsítani a magyar emberek irányába, és nem fognak hallgatni rájuk, és a fegyelmezéseikre, tanácsaikra.

(Ez főleg azért probléma, mert jobb esetben a tanárok tanácsait, nevelési módszereit nem fogadják el, rosszabb esetben pedig a rendőrökét sem, akik próbálják őket jobb belátásra bírni.)

2022. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Valamelyik nap munkából hazafelé sietve kiejtettem a zsebemből egy 500-ast, egy roma srác utánam szaladt és visszaadta.
2022. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánk 60%-a roma. Ban köztük csibész buta, viszont van okos s becsetes is . Embere válogatja. Ebben a városban , ez a legbiztonságosabb utca. Idegen ahogy befordul, fordul is vissza. A helyiek félik ezt az utcát. A romák itt nem lopnak... Arra ott a szomszéd utca.
2022. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!