Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy az ilyen...

Normális, hogy az ilyen apróbb dolgok egyáltalán nem érdekelnek?

Figyelt kérdés
Pl szoktak azon vitatkozni az emberek, hogy hogyan kell helyesen felrakni a wc papírt, meg némely nők azon vannak fennakadva, hogy a párjuk nem hajtja le a wc ülőkét. Vagy kiakadnak, ha valaki bunkó velük a(z) buszon/utcán/boltban, stb. Engem ezek általában teljesen hidegen hagynak, a wc papír mikor hogy van, ha apám nem hajtja le a wc ülőkét akkor lehajtom én, ha meg valaki bunkó velem akkor megvonom a vállam mondván biztos rossz napja van. De ez elég sok dologgal így van, ez a 3 csak példa ami hirtelen eszembe jutott.

2022. okt. 12. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ugyes vagy
2022. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, nőként ezek pont nem érdekelnek. Nem is értem a felhajtást ezekkel kapcsolatban.
2022. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem "normális", mert az emberek java része nem ilyen, de jól csinálod 👍
2022. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első kettőt nem "apróbb" dolgoknak gondolom, hanem totálisan jelentéktelen dolgoknak.

Az, hogy a vécépapír pozícióján egyesek olyan szinten be tudnak kattanni, mintha a világ sorsa múlna rajta, és habzó szájjal becsmérlik, ha valaki nem úgy tette oda a papírt, ahogy ő szereti, na, azoknak a fejében van nagyon komoly gond.

Az, hogy valaki tahó módon viselkedik az emberrel, az meg egy más dolog. Az embert megilleti (megilletné), hogy végig tudjon sétálni az utcán anélkül, hogy inzultus érné. Rossz napja volt? És? Nekem is volt már nagyon rossz napom, mégsem bunkóztam vadidegenekkel.

2022. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!