Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Háziorvosok hogyan viszonyulna...

Háziorvosok hogyan viszonyulnak középiskolás betegekhez?

Figyelt kérdés

Vagy, az ilyen iskolaundor féléhez? Ami csak nagyon ritkán fordul elő. Egy 18 éves diáknak csak betegség esetén ad igazolást egy doki? Illetve munka miatt?


Milyen tapasztalataitok vannak? Egy kis rosszullétre kaphatnék igazolást?



2022. okt. 12. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mi van?
2022. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
az enyém úgy van vele sztem hogy 30 alatt semmi bajod nem lehet, csillagozott laborértékekre is csak annyit mondott hogy semmi bajom és nem a papírt nézzük hanem az embert. cserébe feleslegesen megkínoztak egy béltükrözéssel, és öndiagnosztizálásból kellett rájönnöm hogy refluxom van és egy gyomortükrözés elég lett volna hozzá. de korábban középsulis koromban sosem kételkedett az ilyen éves 1-2szeri náthában, arra mindig kaptam igazolást ha nem is voltam beteg
2022. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát az én háziorvosom minden 18 év alattira ráfogja hogy csak iskolakerülő, és kb térden kell csúszni előtte hogy hajlandó legyen elfogadni, hogy tényleg van valami bajom, és adjon igazolást. Például volt, hogy annyira szédültem hogy világomat nem tudtam, amitől ugye elkezdtem émelyegni. Erre közölte hogy ez ennyi idősen normális, azt a napot nagy nehezen leigazolta aztán másnap mehettem is. Szóval ne reménykedj, hogy csak úgy kedvtelésből kiíratod magad.
2022. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

A háziorvosok a középiskolásokat és fiatal felnőtteket általában kifejezetten szeretik.

Úgy kapják utánnuk a pénzt, hogy ritkán betegek, s akkor is általában valami kicsiséggel. Nagyon jó a középiskolás korosztály az 5 év alattiakhoz, vagy a 60 felettiekhez képest. Kevés velük a baj.


Egészségügyi menedzsmentból direkt tanultunk arról, mikor a háziorvosok a kevésbé problémás réteget próbálják magukhoz vonzani.

2022. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szegény hármas miért lett így lepontozva????
2022. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
népszokás itt ez már sajnos
2022. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Semmi olyat nem írtam és le lettem pontozva...
2022. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!