Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miértnem értékel a sógorom?

Miértnem értékel a sógorom?

Figyelt kérdés
10éve a sógorom,de soha meg nem kérdi,hogy vagyok,mit csinálok,nem érdeklõdik rólam.Felajánlottam segítségemet többször már bármiben,nem él vele soha.Nem mondja soha,hogy de jó lenne ha segitenél valamiben,mindig inkább mással oldja meg,amikor tudja pedig,hogy tudnék segiteni nagyon is.Mintha nem is léteznék,úgy kezel.Eltür épp csak.Pár éve měg ócsárolt is,acsarkodott is,hogy testvérétõl szétszedjen.Azóta javult helyzet,társalog,de semmi több.Nekem nagyon rosszul esik az önbecsülésemnek ,fáj.Én nem bántottam.Most bajban van beteg.Tudněk?segiteni,de csak elengedi a füle mellett.Nagyon fontos lenne egy pozitiv visszajelzés tõle,hogy ěrtékeljen.Az átlagnál?gyengébb,beteges vagyok idegileg,testileg.Õ nagyon magabiztos,és az erõseket értékeli.Mit tegyek?

2022. okt. 13. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne érdekeljen annyira a sógorod.
2022. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mit érdekel ennyire a sógorod?
2022. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szekszelni akarsz vele ugye?
2022. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Mit szólna testvéred, hogy nyomulsz a férjéte?
2022. okt. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kb. Ugyanígy érzek szóval követem a témát
jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!