Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A két legfontosabb nap az...

"A két legfontosabb nap az életünkben, a születésünk napja, és a nap, amikor rájövünk, miért születtünk. " Ez szerintetek igaz? Ti mit gondoltok, miért születtetek meg? Mit éreztek a feladatotoknak, és a "miértnek"?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Négy éve ismertem meg életem szerelmét, azonnal rájöttem, hogy az a "dolgom", hogy őt a lehető legboldogabbá tegyem.:)
2013. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért születtem meg, mert anyukámék szerettek volna egy gyereket.. Legalábbis nekem ezt mondták, de lehet csak véletlenül csúsztam be.. (ez nem változtat a lényegen).. Ez a mondat inkább úgy lenne helytálló, hogy .".és a nap, amikor rájövünk miért érdemes élnünk"..A születésem nem én választottam, az, hogy mit kezdek az életemmel, amit kaptam az azonban rajtam múlik.. Szeretnék majd egy társat, aki boldog velem, szeretnék gyerekeket, akik boldogan nőnek fel, élnek.. Szeretnék szakmai sikereket elérni, valamiben kiemelkedő teljesítményt nyújtani, ha más nem anyaként és lehet, hogy önzőség részemről, de amíg mindezek nincsenek meg, addig egyszerűen csak szeretnék boldogan élni..:)
2013. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!