Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis min lehet összeverekedni...

Mégis min lehet összeverekedni egy hajléktalannal? xD

Figyelt kérdés

Blaha aluljáró, éppen megyek haza a munkahelyemről, amikor azt látom, hogy egy ilyen jól szituált öltönyös fickó, meg egy hajléktalan a földön birkózik.


Mégis hogy lehet idáig eljutni? Xd


Mit tud csinálni egy hajléktalan ami miatt összeverekszel vele?


2022. okt. 13. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Például összeverekszik veled.
2022. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Velem?


Velem még egyszer sem akart összeverekedni egy hajléktalan.

2022. okt. 13. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok hajléktalan egyben alkoholista is és ezáltal sok köztük az agresszív is. Főleg az olyanok, akik mondják, hogy éhesek, adsz nekik egy bontatlan szendvicset, erre átmennek arrogáns bunkóba, hogy nekik pénz kell.
2022. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A blaha aluljaro kamerazva van. Remelem kihivtad a rendorseget. A mocskokat el kell vitetni onnan.
2022. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem adott neki pénzt, sok az agresszív kéregető. Már ott tartunk neked megy ha nem adsz lassan már. Tényleg agresszívak.
2022. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Más kihívta őket, meg mikor mentem fel az aluljáróból már jöttek is velem szembe a rendőrök, bar nem tudom, hogy azok akik kilettek-e hívva vagy csak sima járőrök.
2022. okt. 13. 16:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem röhögi el magát amikor este végig gondolja, hogy milyen napja volt, hogy összeverekedett egy csövessel? xD
2022. okt. 13. 16:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy min? Rengeteg alkoholista, agresszív, pofátlan hajléktalan van.

Némelyik simán nekedmegy ha nem adsz neki valamit. Gondolom itt is ez lehetett, nem feltételezem, hogy egy öltönyös pasi random elkezd verni egy hajléktalant.

2022. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl azon, hogy agresszív. Engem a Lidl parkolóban talált meg egy ilyen alkesz csöves. Jött oda, hogy van-e apróm, mondom nincs. Neki a papírpénz is jó lesz. Mondom mi van? Kicsit sem vagy pofátlan. Erre elkezdett szitkozódni meg anyázni amire kapásból kapott két állast amitől elterült a földön. Mondtam neki, hogy mire kijövök nehogy itt legyen mert a belét kitaposom. Nem is volt ott...
2022. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
69%

7

Csak azok szoktak röhögni az ilyenen akiket még életében nem vert meg senki

2022. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!