Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan osztálytársad,...

Volt olyan osztálytársad, akivel összeverekedtél?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályban volt? Mi volt az oka? Hogyan avatkoztak közbe a tanárok?

2021. júl. 13. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de sulin kívül,kb 5.-ben.El akarta venni a szánkónkat,adtam a pofájának.
2021. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, több évben is. Nem csináltam semmit csak szerettek szekírozni. Nem avatkoztak közbe sehogy.
2021. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Verekedesnek nem neveznem, de egyszer belem kotott az egyik osztalytarsam masok elott (probalt imponalni valakinek, hogy o mekkora faszagyerek), en visszaszoltam neki, amire azt hitte, hogy jo valasz lesz az, ha megut engem, de valahogy osztonosen megfeszitettem elotte az egesz testemet es nem ereztem semmit az egeszbol. Utana kirohogtem a többiek elott es megkerdezem, hogy "csak ennyire tellik?". Aztan szegyeneben inkabb otthagyott.
2021. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam, hogy kb. 10-11.-ben volt ez.
2021. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Igen volt, több is.


Hetedikben és nyolcadikban.


Magyar vagyok, külföldön éltünk és sokat bantottak azért mert magyar vagyok meg sokszor megütöttek, egyszer visszatámadtam, akkor jöttem rá, milyen jó érzés volt és utana sokaig verekedni kezdtem, ha felhúztak.


Lan voltam, vertem lanyt is, fiút is.


Legutoljara a legjobb barátnőmet vertem meg, hogy ne fájjon neki, hogy elmegyek, azt akartam, hogy utáljon meg, mert szörnyű volt belegondolni, hogy hianyozni fogok neki és szomorú lesz, elég volt az, hogy ő fog nekem hiányozni.

2021. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Volt ilyen 7-ik osztályba jártam. Sminkeltem magam a többiek még nem és az egyik lány nem éppen szép jelzővel illetett. odamentem és adtam neki, Ő meg rohant az igazgatohoz.
2021. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Osztálytárs nem volt, meg verekedés sem, de gimiben egy-két pofátlan bunkó srácot felpofoztam. Én másodikos (ma 10.) voltam, ők egy évfolyammal felettem. Aztán két barátnőmtől is kaptak később. Nagyon égtek, az egész iskola a csodánkra járt, mert addig senki nem mert velük ujjat húzni. Még a nevükre is emlékszem a mai napig is, pedig kb. 38 éve történt...
2021. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltak akik csesztettek, velük verekedtem össze
2021. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem nagyon mondható verekedésnek, de volt egy c-type aki nagyon szeretett kötözködni. Egy nap hátulról akart fojtogatni, én meg a jobb könyökömmel belevágtam egy jó erőset a gyomrába. Többet nem nagyon szekált engem.
2022. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!