Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én is és egy másik személy...

Ha én is és egy másik személy is (nők vagyunk),úgy érezzük pár nap alatt,mintha ezer éve ismernénk egymást,akkor gondolunk egymásra?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ama ritka eset vagytok, amikor két olyan ember találkozik, akik vonzzák egymást az első látásra. Velem is előfordul, nálam az borzalom...szinte megzavarodom...szerencsére a másik is így van vele
2022. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent,hogy borzalom nálad?
2022. okt. 14. 22:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy nem jön a kérdésemre válasz :/
2022. okt. 16. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, ez egyáltalán nem függ össze azzal, hogy gondoltok egymásra, én egy lánnyal ismerkedek, és ő is ezt mondta nekem első találkozásnál, hogy jó velem beszélni, mert olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást, pedig azon kívül hogy néhány éve egy suliba jártunk, semmi más nem kötött minket össze
2022. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem..
2022. okt. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!