Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 felett màr nincs semmi,...

40 felett màr nincs semmi, úgy nagy általanosságban?

Figyelt kérdés

Addigra a dolgunk nagy részét már elvégeztük és csak a vegetálas van?

Nem érdekel a pár kivétel, hogy akkor talàlta meg a nagy szerelmét, meg ment egyetemre blabla.



2022. okt. 15. 16:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, de ennél nagyobb hülyeséget keveset olvastam.
2022. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

De úgy értettem, a jobbik része mar letelt.

Az emberek megcsunyulnak (ez tény, megint nem érdekel, h "de én jobban nézek ki 45 évesen mint 20 évesen).

Az iskolàkat rég befejezte.

Nincs akkora társasági élete (mert mindenki gyereket nevel, a csaladdal van), a barátok elkopnak.

A szex ellaposodik (plane hosszú kapcsolatban), és amúgy se olyan kívánatos már a teste.

Ha a munkaban addig nem lett sikeres, valszeg már utána se lesz.

A buliknak vége (hacsak nem valami retro partin vonaglik, az meg elég szánalmasan néz ki).

Stb.

2022. okt. 15. 17:26
 13/36 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk ezekkel egyetértek.

8-as voltam.

2022. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szóval jönnek a nyugdíjas dolgok, mint 8rtàkmis, hogy kirándulás, kartyaparti, vagy egyedül pasziánsz.
2022. okt. 15. 17:30
 15/36 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az, hogy idősödve csúnyulsz, semmit nem von le az élet élvezeti értékéből, nem is értem az összefüggést.


Tanulni lehet, és társasági életet is élni, akár más családosokkal, nekünk is megvan a baráti körünk más szülőkkel összejárunk, bográcoszunk, elmegyünk étterembe, 40 felett talán a gyerekem is lesz már akkora, hogy egyedül maradjon otthon, addig tud nagyszülők vigyàzni rá, így mehetünk programozni, ha akarunk.


Nyilván szakmát váltani nehéz már, de ki tiltja meg, hogy tanulj?


Nem hiszem, hogy huszonévesen a gyerekkori szobában vagy albérletben nymorogni és lakásönerőre kuporgatni, miközben tanulsz is még munka mellett, az sokkal minőségibb élet :D

2022. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező azt várja: nyafogjunk: milyen sz@r 40 felett,

nem érdemes élni, várjuk a kaszást. Jó sok negatív like-ot

kaptam arra: eszem ágában sincs feldobni a talpam, így 70 felé.

Lehet ezt is "lepontozni".

2022. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor is van lehetőség még fejlődni, tanulni.
2022. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%

16


Én 30 vagyok és nekem pl a megcsúnyulás gondolata nagyon rossz. Ahogy az is, hogy most még "csak" a nyakam, tarkóm fáj napi szinten, akkor már majdnem mindenem fog. Most még 2 gyógyszert szedek, akkor ki tudja.

Meg az is, hogy akkor a gyereknevelés mellett semmire se lesz időm, mert ma zömében nem teheti meg a nő, hogy háztartásbeli legyen.



8-as voltam.

2022. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

17. Igen, lehet még fejlődni meg tanulni, de a nagy többségre nem ez a jellemző, én erről beszéltem, az átlagról!

Persze,lehetsz még köztársasági elnök is akár.

2022. okt. 15. 17:56
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen. Erősen jellemző a magyarokra pesszimista hozzáállás...(én is magyar vagyok, mégis optimistán nézek a jövőbe pedig a probléma egyre több)
2022. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!