Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A középiskolás, harmadikos-neg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középiskolás, harmadikos-negyedikes (17-19 esztendős) lányok körében általánosságban mennyire jellemző, hogy bejönnek nekik azok a pasik, akik bőven húsz felett vannak?

Figyelt kérdés

Én 24 eves fiu vagyok, sok ismerősöm nincs az említett korosztályban, viszont a közelmúltban több ilyen korú lánnyal sikerült megismerkednem (egyik esetben sem direkt ismerkedési céllal), s nagyon érdeklődőek, egyiküknél pedig elég egyértelmű, hogy jóval többet akar.

Ez mennyire általános?


2017. nov. 27. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem majd a 17 éves lánynak a 15 éves kell :D De a legtöbbjüknek a 24 az már lehet sok.
2017. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, elég gyakori.
2017. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne barátom akkor 20-22 évsesekkel szivesen isüerkednék... érettebek és (lehet) tapasztaltabbak is néhány téren...;)
2017. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 van aki még huszonévesen is szűz
2017. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a hencegésed.
2017. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Téged igen, ugyanis hozzászóltál, minimum rgy fél percet reámáldozva az életedből.

Ugyanennyi időt fog elvenni az erre történő reakció is.

Az értelmes válaszokat köszönöm :)

2017. nov. 27. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
OKé,már letettél valamit az asztalra,hogy 24 évesen 17 éves csitriknél vágódsz be. :) Egy korod belinek kevés lennél.
2017. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!