Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen okból rakhat ki egy...

Milyen okból rakhat ki egy egyedülálló férfi kajálós képet?

Figyelt kérdés

A WhatsAppon rakta ki magáról, mint státusz, ez olyasmi, hogy 1 napig van fönt a fotó, aztán törlődik onnan. Meg a szöveg hozzá az volt, hogy köszönöm a meghívást.

Ez tulajdonképpen jelzés a nők felé, akikkel írogat, ismerkedik, hogy alakulóban van egy kapcsolata? Olyasmi, mint ha azt mondaná ezzel, hogy: helló, most már úgy tűnik van/lesz barátnőm, ezért ti, többi nők, most már épüljetek lefelé, légyszíves.


2022. okt. 16. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bárki meghívhatta barátja,rokona,ismerőse és úgy érezte ezt meg kell ossza mert finom volt az étel és jó volt a hangulat.Nem jelenti azt feltétlen hogy becsajozott:) Inkább bekajált szerintem:-D
2022. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egyedül álló férfi nem ehet? LOL.
2022. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De, ehet, csak olyan furcsa, mert férfiak nem szoktak ilyesmi kis semmiségeket megosztani magukról.
2022. okt. 16. 20:24
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Döbbenet, hogy egy egyszerű kajálós képből mit tud kihozni a női elme…


Tényleg betegesen túlgondoljátok a dolgokat!

2022. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szerintem ő csak csajozásra használja a WhatsAppot.
2022. okt. 16. 20:26
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
4 Én nem:) 1-es választ én írtam és nő vagyok:)))
2022. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

"Milyen okból rakhat ki egy egyedülálló férfi kajálós képet?"


Szeret enni.


Ez válasz volt egy férfitól, aki ismeri a saját fajtáját és nem gondolja túl a dolgokat.

:-))))

2022. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

#5:

Jó, és mi lenne, ha inkább a saját dolgaiddal foglalkoznál és nem máséval?

2022. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak szar lenne olyan válasszal szembesülni, ha holnap ráírnék valamit a kajálós kép kapcsán, nem azt, hogy kivel kajált, valami mást, és azt kapnám vissza, hogy egy nővel voltam, aki úgy néz ki a barátnőm lesz.
2022. okt. 16. 20:38
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom ki ez a férfi, de betegesen rá vagy kattanva
2022. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!