Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan ered és hogyan tudott...

Cubina kérdése:

Honnan ered és hogyan tudott országszerte vírusként elterjedni a „mindent IS" agyhalál?

Figyelt kérdés

Minden kérdéshez adott válasznál ezt olvasom, barátaim, ismerőseim is mondogatják. Például:

Én már mindent IS megcsináltam. Az IS-t nagyon kihangsúlyozzák, aztán néznek rám büszkén, várják a reakciómat. És nem egy ember csinálja ezt, olyanok, akik nem is ismerik egymást. Én meg piszkosul felhúzom magam ezen, mert nincs semmi értelme, valaki elkezdte, és a nyáj meg megy utána. Volt, akitől megkérdeztem, hogy ez mire jó, de nem tudott válaszolni. Nincs az embereknek szabad gondolata? Nem szeretnek egyediek lenni?

Szeretném tudni, honnan ered ez és miért vette át mindenki.


Persze, ne figyeljek oda, de már a csapból is ez folyik, nagyon unalmas és értelmetlen, főleg, mikor az arcomba mondják büszkén. Már magától az IS szótól is rosszul vagyok emiatt, inkább használom a szintén-t.


2022. okt. 17. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
Jó nagy problémáid vannak, irigyellek
2022. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nagyobb problémáim is vannak, de abban úgyse tudna senki segíteni. Köszi, hogy eszembe juttattad őket. :(
2022. okt. 17. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, én is mindenhol ezt hallom és engem i zavar.
2022. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

wow

Azt nem tudom honnan ered, de általában a jól csengő szólásokat hamar felkapják az emberek.Vagy még arra tudok gondolni, hogy Alekosznak volt nagy mondata a "mindig, minden körülmények között" aztán az is elterjedt, meg valakinek libabőrös volt a háta miatta. Szerintem ilyenek miatt nem érdemes problémázni, ha ennyi energiád van, akkor tereld másra a figyelmedet.

2022. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Én láttam egy mémet, ahol valami Zoli bácsitól megkérdezték, hogy "Ön mindenhez ért?" és erre azt válaszolta, hogy "mindenhez IS". Azóta lett ekkora sláger, de lehet más sztori van mögötte, nem tudom. Engem nem zavar, szerintem vicces :D
2022. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek, engem is irritál. Mintha a " minden" egy tárgy lenne.

Mondjuk, eleve szokás egy ideje kiforgatni a magyar nyelvet. A toldalékok helytelen használatáról már nem is beszélve. "Behalok rajta', "lemérgezték" pl. a macskát, stb.

Egy birka elkezdi, a többi meg béget utána, gondolkodás nélkül.

Gyerekkoromban rànkszóltak ezért, hogy beszéljünk rendesen magyarul. Ma pedig ez a "sikk".

2022. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Előbb-utóbb biztos lejár ez a lemez is. Csak most ez a menő.
2022. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
6: ezt hívják szlengnek.
2022. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem is irritál, borzasztó birka nép vagyunk
2022. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a Torghelle Sanyis mémnél láttam ezt először, de nem tudom onnét ered-e: [link]
2022. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!