Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindig a szektasok...

Miért mindig a szektasok találnak meg?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm az egyetemről. A későbbiekben megtudtam, hogy egy vallási szektahoz tartozik, nem foglalkoztam vele, mert úgy voltam a dologgal, hogy a saját dolga miben hisz. Viszont mióta lediplomaztunk nagyon rossz helyen dolgozik, folyamatosan panaszkodik, kérdeztem H miért nem vált, ha így megviseli. Azt mondta hogy ezt az utat az Isten jelölte ki neki. Én meg visszakerdeztem, és ha felmondana azt nem? Teljesen besertodott, alig beszélünk stb, középiskolaban is betalált egy ilyen csaj, már teljesen leepitett, látom sokszor jehovaskent állni a metronal stb. Miért ilyeneket fogok ki?? Az zavar H hiányoznak, mert olyan jól el voltunk, de az a tudat, hogy a szekta miatt tudatosan leepitenek, mert nem csatlakozom, az rettenetes...

2020. ápr. 26. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kezdj ezzel a kérdéssel.
2020. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez lesz. De ez így elég creepy 🤣
2020. ápr. 26. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ezeket fogod ki, nyílván erre senki se tud válaszolni :) De szerintem jobb is, hogy így alakult, hogy leépítenek, mert nem csatlakozol a marhaságaokhoz. Fogd fel úgy, hogy "ezt az utat az Isten jelölte ki neked" :D
2020. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végülis igaz :D ingyen dolgoznak... olyanokat meséltek, és ez nem boki ki a szemüket. Vicc az egész.
2020. ápr. 26. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Én értem, engem folyton meg akarnak téríteni. Általában valami hülyeséggel razon le őket.
2020. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jehova tanúi megint?

Amúgy nem tudom ebben mi a kérdés,ha nem akar veled barátkozni akkor hagyd :D

2020. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az egyik a Jehova tanúi a másikat nem írom le mert nincsenek sokan, és esetleg kiszurna.

A kérdés az h miért engem találnak be??

2020. ápr. 26. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Jehova tanúi már megint ha az ember megy a járdán meg állítják és mondják a magukét. Azzal semmi gond ha valaki hívő el jár a templomba imádkozik és nem zavar senkit.
2020. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!