Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhögöm el magam olyan...

Miért röhögöm el magam olyan pillanatokban amikor nem kéne?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mi legyen a megfelelő reakció és ezért egy olyan reakciót adsz ami teljesen nem odaillő. Például nekem egyszer az egész család jelenlétében el mondták, hogy meghalt valaki és én mosolyogtam mivel nem voltam még ilyen szituációban és egy elképzelhetetlen dolog volt ez számomra.
2022. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul, ha ez vigasztal. 😂


Amikor gyerekek voltunk, uncsitesokkal vittek minket gyakran a templomba nagyiek. Es hat tudva levo volt, hogy minket nem szabad osszeereszteni bizonyos helyeken, mert bar probaltunk csendben vihoraszni, az nem mindog jott ossze. Na mar most: jelenleg 34 vagyok (teso 33, szobanforgo uncsik pedig 34 es 30 evesek), es ez azota sem valtozott. Oke, nem jarok templomba, de ha menni kellene, tuti nem birnank magunkkal. 😆

2022. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megküzdési mechanizmus
2022. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én halálesetkor röhögném el szerintem magam. De én skizofrén vagyok ,szóval...
2022. okt. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Én egyszer egy baleset helyszínén, elsősegélynyújtás közben kezdtem vigyorogni mint a tök.


Még én is írtam ki ide kérdést azután, hogy mi bajom.

2022. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvastam erről egy pszichológiai magyarázatot,a nevetésnek van egy olyan indíttatása,hogy "nincs veszély,nem fenyegető az adott dolog" amivel találkozunk.Tehát egyfajta önmegnyugtatás.Egyes majmokon figyelték meg,hogy mikor a majom megússza egy ragadozó támadását,hátravetett fejjel ugyanúgy elkezd nevetni,mint az ember.
2022. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!