Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buszon és vonaton miért...

Buszon és vonaton miért akarnak az öregek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet őket lerázni? Úgy vettem észre minél jobban bezárkózom (passziv vagyok, nem veszem fel a szemkontaktust) annál jobban mondják, nem veszik észre hogy nem szeretnék beszélgetni.
2022. okt. 20. 08:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Magányosak, szeretnének beszélgetni.Nem a telefont nyomkodják egész nap mint te!
2022. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert régen még beszélgettek az emberek.

A mai fiatalabb generációnak ez idegen dolog.

Van amikor engem is zavar egy útitárs, de az esetek többségében érdekes emberekkel lehet így összeakadni és sokkal jobban eltelik az idő is, szóval én örülök neki, ha hozzám szól valaki pl vonaton.

2022. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hogy te meg arról beszélsz ami téged érdekel .
2022. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

#1


A magyar nepmesék korában az is full természetes volt, ha egy random idegen szállást kért éjszakára az ajtódon kopogtatva, adtál neki.

Nem zártak ki minden potenciális gyilkost és tolvajt a lakásból éjszakára, mint te!

2022. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

El kell őket küldeni a búsba.


Nem állunk csak úgy szóba idegenekkel. Se 10 évesen, se 20 évesen.

2022. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy régen mi volt, nem érdekel az öregek lelki világa sem
2022. okt. 20. 08:57
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

#6


Az, hogy régen mi volt nem is neked írtam, hanem a #1-es boomernek...

2022. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Olyan ez, mint távolabbi vidékeken, ahol félnek az idegentől, ezért előre köszönnek minden idegennek is. Hiszen ha már legalább köszönünk valakinek (és az visszaköszön), akkor nem vagyunk idegenek egymásnak, nem kell félni egymástól. Szóval az idegenektől való félelem az oka.
2022. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor nem értem a kérdésed, hogy miért fontos tudnod, hogy ők miért akarnak beszélgetni.

Annyival meg lehetne oldani, hogy bocs/elnézést/ ne haragudjon nem szeretek beszélgetni.

Ennyi csak belefér a saját nyugalmadért

2022. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem érdekel senkinek a semmije akkor vegyél magadnak egy külön buszt és járj avval .

Magyarországnak vannak szokásai ilyen a beszélgetés is, és ezt mindenkinek be kell tartani !

Érthető volttam !

2022. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!