Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdenek el velem...

Miért kezdenek el velem beszélgetni néha az emberek a metrón és a vonaton?

Figyelt kérdés

Vagy mindig mindenki ilyen közvetlen volt Budapesten? Persze én szívesen beszélgetek mindenkivel, viszont a szüleim mindig azt mondták, hogy bunkó vagyok ránézésre is, mert olyan a kisugárzásom, ezért is fura, hogy pont velem kezdenek el beszélgetni az emberek ha pl melléjük ülök.


20/F


2022. okt. 18. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Engem csak az öregek találnak meg. Mellém ül és elkezdi mondani, hogy ők építették fel az országot (f*szság) aztán már ott tart, hogy ő egyedül (belül már sírok), és csak hallgatom. Amikor meg leszállok, mert megérkeztem akkor meg vannak sértődve, hogy hová megyek. Hozzászoktam már.
2022. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hozzám nem csak idősek szoktak, hanem fiatalok is, ezért furcsa :D
2022. okt. 18. 13:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondanak? Hogyan szólnak hozzád?
2022. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ebben nincs semmi fura. Én is csomó ilyen helyzetbe kerültem, hogy teljesen idegen elkezd velem társalogni. Igaz, hogy az esetek többségében idősek, viszont szerintem ennek az az egyszerűbb oka, hogy ők még sokkal nyitottabbak az embertársaik felé vagy csak szimplán nincs kihez szólniuk otthon és magányosabbak. Szerintem ilyen helyzetekbe szinte mindenki kerül olykor.
2022. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen emberek nyitottak, vagy kevés emberi kapcsolatuk van, te meg szimpatikus vagy nekik
2022. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves szüleid vannak :D
2022. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is szoktak szólni idegenek de kivétel nélkül csak idősek, ilyenkor lerázom őket egy kedves "most halt meg a macskám, nem szeretném beszélgetni" szöveggel, megértik.
2022. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-oshoz hasonlóan nekem is pont az jutott az eszembe, hogy de kedves szüleid vannak.

Nekem tényleg nagyon ellenszenves fejem van és mellé még hihetetlenül morcos arcot is szoktam vágni, mégis akad néha egy-egy delikvens, főleg öregasszonyok, aki bepróbálkozik. De én vidéken élek, és sajnos ez itt normális.

2022. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát pl tegnap egy lány miközben bontottam a csokimat azt mondta, hogy neki is ez a kedvence.


Vagy amikor a telefonomon néztem az időt, akkor egy másik lány pl azt mondta, hogy bocsi nem akar indiszkrét lenni, de pont látta a háttérképem, és aranyos a macskám.


Valaki azt mesélte el nekem sírva, hogy tegnap meghalt a kutyája, neki pl adtam zsepit, és mondtam neki, hogy nagyon szerencsés lehetett a kutyus, hogy Ő volt a gazdája.


Az idősebbek általában azzal szólítanak meg, hogy "jajj micsoda tömeg", vagy de szép a táj.


De volt pl valaki, aki elvette a táskáját és mondta, hogy üljek le mellé, aztán kezdett el beszélgetni velem, ez a villamoson volt pl.

2022. okt. 18. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Szoktak probalkozni velem is, de az kapufa
2022. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!