Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha felkeresned azt...

Mit tennél ha felkeresned azt a pasit akinek a gyerekkori szerelme voltál, és csak annyit válaszolna hogy vén vagy már mint a szatyor?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Mint ahogy te is!"
2022. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogyan is történhetett mindez? Odamentél hozzá 50 év kihagyással és azt vártad, hogy a nyakadba borulva megkefél? Leéltétek az életetek javát, minden egészen más mint amikor szerelmesek voltatok és felkináltad neki ami már másak sem kell és visszautasitotta. Kb ennyi!
2022. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezek szerint nem húsz éves vagy. Talán fáj az igazság?
2022. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem keresnék meg szerelmet 50 év kihagyás után, mert van tükröm és önkritikám. Szeretném megőrizni mindenki illúzióját, emlékeit.

Volt példa az életemben erre, úgy, hogy engem kerestek meg és nem voltam hajlandó személyes találkozóra, de jól elbeszélgettünk telefonon és annyi.

2022. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rájönnék, hogy már nem szerelmes belém.
2022. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek ittál annyit .
2022. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez nagyban függ attól, hogy mivel keresném meg.


Ha csak azzal, hogy de rég hallottam felőled, akkor kiakadnék a reakcióján, hogy egy büdös bunkó.


Ha a szerelmemmel üldözném kéretlenül, akkor se mondanám egy finom úriembernek, de ez még véleményes..


Egyébként ki mondta, hogy 50 éves a kérdező?

2022. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen stílussal gondolom nem él kiegyensúlyozott, sikeres életet. Ha nagyon bele akarnék rúgni, akkor ezen a vonalon indulnék el.
2022. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy

1. Mi volt az indíték amivel felkerested

2. Mire volt ez reakció. Mert gondolom nem a "szia"-ra. Ha meg igen, lehet egy elbszott viccnek szánta. Öregek szoktak ilyet, hgoy "jaj de megöregedtél - áh, te nagoyn jól tartod magad, egy kicsit sem nézel ki idősebbnek 70nél". Sajátos humor, az tény, de humor.


Ha azt várod, hogy azért, mert gyerekkorodban szerlemes volt beléd, most is az, akkor tévedsz, erre szinte esély sincs.

2022. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elgondolkoznék, hogy tettem-e valamit, ami miatt még mindig ennyi düh van benne az irányomban. Ha ártatlannak tartom magam az ügyben, akkor meg elengedném.

Azért nem mindegy, hogy hogy viselkedtél vele, mikor még dúlt a szerelem, hogy váltatok el... Mindenesetre fura. Nekem az jön le a kérdésből, hogy nagyon le akar dominálni, beléd akar rúgni valami miatt. Nézz magadba, kérdező, hogy hogy bántál ezzel az emberrel - és ha úgy ítéled meg, hogy jól bántál vele, és nem érdemled meg a szurkálódást, akkor hagyd a francba. Ha meg van oka arra, hogy haragudjon rád, akkor helyre kell hoznod, bocsánatot kell kérned, mert láthatóan meg van sértve, és gondolom nem tegnap váltatok szét, elég durva sebei lehetnek, ha évek múlva is így reagál.

Attól is függ, miért és hogyan kerested fel, az is lehet, hogy a maga módján viccelni próbált. Te ismered.

2022. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!