Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt a legtöbb...

Miért hiszi azt a legtöbb ember, hogy nekik alanyi jogos JÁR az ingyen szatyor?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom pénztárosként,és nem telik el úgy óra,hogy ne lenne legalább 4-5 felháborodott vevő ( leginkább nyugdíjasok ) akik mélységesen le vannak döbbenve,hogy : " mi az hogy nekem fizetnem kell a szatyorér!?"

Megértem persze,hogy nekik az a 20-30 forint is rengeteget jelent,de ha már vesz 20-30 ezer forint értékű tételt,miért tartja fel a sort,és kiabál,hogy neki az ingyen járna,meg hogy Ő elvből nem fizet szatyorért.

Volt mikor a panaszkönyvbe akart egy mama beírni,hogy Én biztos át akarom Őt verni,holott ki volt írva hatalmas piros betűkkel,hogy mennyibe kerül a szatyor. Őrület!

Unokatesóm egy másik boltban dolgozik hasonló pozícióban. Ugyanezeket hallja napestig. Volt aki inkább mindent otthagyott a szalagon,és szitkozódva távozott.


Miért hiszik azt,hogy ingyen megilletne minden embert a szatyor,mikor a környező országokban is pénzbe kerül?

Annyira szeretnek Nyugat-Európával érvelni,pedig voltam már elég sok országban,ahol szintén fizetni kellett a szatyorért. Angliában például 5 penny.


2016. júl. 4. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ezen jót kacagtam, a mama panaszt tett...haha :D ne haragudj!


régebben a nagyobb bevásárlóközpontokban pl Taszkó volt ingyenszatyor azt hiszem, tehát régebben ez még ingyennek számított. az öregek már nem olyan fogékonyak a változásra ,,bezzeg az én időmben...!" gondolom én...


kacagj rajtuk egy nagyot vagy mutasd meg nekik a táblát, esetleg magyarázd el nekik, hogy azok a régi szép idők voltak és most már sajnos fizetni kell.


jobb ötletet nem tudok. idiótak az emberek, ez van :D

2016. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol kell fizetni érte, pl. drogériákban, szaküzletekben, cipőboltban nem is kérdezik, csak teszik a szatyorba. Lehet, hogy ha mindenhol kéne, már hozzászoktak volna.
2016. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

"de ha már vesz 20-30 ezer forint értékű tételt"

Mondjuk ezért...

De elég az is,ha 5 ezret fizet a 3 ezer Ft értékű áruért...

Persze boltfüggő a dolog,mert vannak qrva drága üzletek meg vannak olcsóbbak.Egy Lidl vagy egy Penny kérhet tőlem pénzt a szatyorért,de a Tesco az nem...

2016. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze,én ezt aláírom.Nekem is könnyebb lenne,ha nem kéne sehol szatyorért fizetni,de sajnos ez van. Elfogadom,és fizetek,ahogy a többi intelligens ember,nem nekiállok kötözködni meg kóstolgatni a pénztárost,holott neki nincs ebbe beleszólása,hogy mi kerül mennyibe a boltban.


Az utolsó alkoholista munkakerülő kifizeti szó nélkül,a 4 kg arannyal és bundával megrakodott,kikent,sminkelt vén satrafa pedig 20 forinton fennakad,pedig a sárba nem nyúlna le 100 forintért az utcán.

2016. júl. 4. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Angliában éltem és ingyenes. :D

De!! Már régóta fizetni kell Mo-on érte, és mivel tényleg ki van írva, én sem értem h miért panaszkodnak. Pláne, hogy nem az eladó hibája. Inkább csak frusztráltak valamiért, vagy jó kötözködni...meg némelyik boltban tényleg drága is másikhoz képest.

2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Angliában éltem én NEM ingyenes. 5 penny mindenhol 2015 óta
2016. júl. 4. 14:43
 7/14 A kérdező kommentje:
és*
2016. júl. 4. 14:43
 8/14 anonim ***** válasza:
London Morrisons még mindig ingyenes. Bár lehet h a legtöbb helyen fizetni kell. Vajon ott is panaszkodnak? :D
2016. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan,annyira nagy probléma ez? Huhh te :D Nevetséges miken ki tudnak akadbi az emberek :D Valóban szánni való dolog az öregek viselkedése,de Kérdező,az is nevetséges,hogy ennyire ki vagy akadva,vagy csak annyira unatkozol,hogy ilyen kérdést teszel fel? :D
2016. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen,kiakadok mert minden nap 500 embernek kell elmagyarázni a fizetendő szatyor mibenlétét,és még Én vagyok utána lehordva.Próbálnék értelmet nyerni a logikájukban.

Egyébként nem az unalom vezérelt a kérdés kiírását illetően,csak gondoltam ha már létezik egy ilyen oldal,akkor kihasználom a funkcióját,és felteszem ezt a kérdést. Tudom,nem olyan fontos és érdekes kérdés,mint az az oldalon leginkább jelenlevő kérdések,mint : hogyan lehetne rávenni a barátnőmet az anális szexre,vagy hogyan lehet az UFO-k ellen védekezni.

2016. júl. 4. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!