Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ronda pofájú férfi tud...

Egy ronda pofájú férfi tud eleget kompenzálni azzal ha ki van gyúrva?

Figyelt kérdés
Vagy ha csúnya feje van akkor a kigyúrt test se menti meg?

2018. jún. 21. 09:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Célközönség kérdése szerintem.

Vannak akiknek elég ha ki van gyurva, vannak akiknek nem, és vannak akik a belső tulajdonságokat is nézik.


De vn olyan ismerősöm akinek a feje olyan mint egy deformalt nyaloka, kigyúrta magát és lám mára egy ex-luxusprosti (ma már "csak" konzumholgy) a menyasszonya.


Bármi megtörténhet 😀

2018. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt, inkább gyúrj mint gyakorizz!
2018. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Kigyúrhatod magad, de önmagában semmire sem garancia. Egy normális nőnél semmit se fog érni, a személyiséged csapnivaló.
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem hat meg egy kigyúrt test.

De igen, van az a célközönség, akit semmi sem érdekel, csak legyen nagydarab, izmos :)

Nekem inkább az számít, hogy hogyan viselkedik velem és másokkal, milyen a természete, lehet-e vele mindenféléről beszélgetni.

2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Húgomtól azt tapasztalom, hogy igen 😃


De az önbizalom az, ami igazán számít ebben a szituban is

2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lenyűgöző hogy némelyik ember két sor alapján megtudja állapítani a teljes személyiségemet.

Aki kötekedés mentesen válaszolt annak köszönöm :)

2018. jún. 21. 09:28
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ahhoz pénz is kell, lásd: Berki
2018. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki a célközönség.

Elmondom a saját preferenciáimat: nem baj, ha nem vagy jóképű, jó ha jársz terembe, de inkább tónusosan izmos legyél, mint szénné gyúrva, a hegyomlás forma nem jön be.

A testi adottságokat pedig inkább kompenzáld jó hummorral, intelligenciával, nyitottsággal, műveltséggel. Szerintem ez lenne a normális.


Van aki szerint meg tök mindegy hogy nézel ki, legyen lóvé azt csá. Bár ezen hölgytársaim többsége rendkívül felszínes, élelmes és csak a külsőségek motiválják. Illetve nem terveznek hosszútávra az adott emberrel.

2018. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Általánosságban írtam a válaszom. Ha magadra veszed az a te bajod.
2018. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Bizonyos fokig igen, de lesznek így is bunkó, elutasító nők.


Én egyszer csináltam egy netes társkeresős "tesztet". Saját fejjel egy izmos, tetovált testre Photoshoppoltam magam, még vagy 5-8 éve. Gyakorlatilag megkaptam azt, hogy kigyúrt izomagyú vagyok, meg bunkó, lekezelőek voltak. Jött a szöveg, hogy biztos ezzel akarok kompenzálni. Sok nő egyenesen üresfejűnek tartott holott két szót nem váltottunk még.


Utána feltettem az eredeti képet, igazi modell arcú férfi. Akkor meg jött a nyálcsorgatás, hogy micsoda férfi és még a teste is, meg tetoválás és 10-ből 8-an maguk alá élveztek.


"Lenyűgöző hogy némelyik ember két sor alapján megtudja állapítani a teljes személyiségemet."

Szó szerint ezt tapasztaltam. Rögtön pofára ment minden ismerkedésnél, már első kép alapján el voltam könyvelve mindennek.


Ettől függetlenül ha kigyúrt vagy, akkor még mindig fokkal jobb az arány ismerkedésnél. Főleg neten, nem 1000-ből 1 fog visszaírni, hanem mondjuk 10-ből 1. Ami azért még mindig jobb mint a semmi.

2018. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!