Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi előttem az anyámat...

Miért nézi előttem az anyámat a pasi,akinek tetszem/szerelmes,ha tudja hogy az anyámat ő nem érdekli (ismeri ő is, hogy az anyám milyen)?

Figyelt kérdés

Az anyám száját nézte 1-2x beszélgetés közben,a dekoltázsára is ránézett egy kicsit és a szája felett is dörzsölgette az arcát.Az anyám teljesen megbízható,ebben semmi kétségem nincs.Nem az anyám miatt fordult meg a kérdés a fejemben,hanem a pasi miatt. Korábban egyszer viselkedett hasonlóan.A dekoltázsának a nézését nem bámulva tette és igyekezett nem bunkón tenni,hanem 2x nem egymás után nézett rá.2-3 év van köztük.


Azért csinálja,hogy őt észrevegyem?

Esetleg azt akarja tudni hogy engem ő érdekel-e?

Miért nem beszél inkább erről?

Miért a családtagom az alany, ha féltékennyé akar tenni,akit egyébként nem is érdekel ez a pasi?


2022. okt. 22. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet te általad akar anyádhoz közelebb kerülni.Te vagy az ürügy hogy találkozhasson vele.Honnan tudjam szexi vagy e?Életemben nem láttalak:-D
2022. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy minden nővel flörtölget egy kicsit, ilyen típus.
2022. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy anyamat sokkal kevesebbszer latta es meg nyaron is mikor talalkoztam vele kettesben vegignezett rajtam es mosolgygott mint akinek tetszem. Az anyamon hozzateszem sosem nezett vegig mint rajtam,ez az eset amivel kapcsolatban a kerdest feltettem a szajra nezes 2.alkalommal tortenik a dekoltazs meg elsonek. A pasit ha en megkerem hogy segitsen jon es segit,ha anyamrol volt szo legtobbszor tett ra magasrol hogy o mit akar. Korabban a labamhoz ert a labaval a pasi amire nem reagaltam.Nem probalkoztam tulsagosan jeleket adni,idom se volt a pasival foglalkozni.Az anyam hozzam kepest tigrisnek mondhato. Nem tudom ez mennyire jatszhat kozre..
2022. okt. 22. 21:24
 14/15 A kérdező kommentje:
Eddig ha anyamat vittem a talalkozokra mert volt joga ott lenni,akkor legtobbszor huzta ra a szajat,hogy miert vittem,de o ezt nem mondta ki.
2022. okt. 22. 21:25
 15/15 A kérdező kommentje:
Hozzateszem meg hogy konkretan az en dekoltazsomat nm emlekszem hogy 1nel tobbszor nezte volna.
2022. okt. 22. 21:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!