Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi előttem az anyámat...

Miért nézi előttem az anyámat a pasi,akinek tetszem/szerelmes,ha tudja hogy az anyámat ő nem érdekli (ismeri ő is, hogy az anyám milyen)?

Figyelt kérdés

Az anyám száját nézte 1-2x beszélgetés közben,a dekoltázsára is ránézett egy kicsit és a szája felett is dörzsölgette az arcát.Az anyám teljesen megbízható,ebben semmi kétségem nincs.Nem az anyám miatt fordult meg a kérdés a fejemben,hanem a pasi miatt. Korábban egyszer viselkedett hasonlóan.A dekoltázsának a nézését nem bámulva tette és igyekezett nem bunkón tenni,hanem 2x nem egymás után nézett rá.2-3 év van köztük.


Azért csinálja,hogy őt észrevegyem?

Esetleg azt akarja tudni hogy engem ő érdekel-e?

Miért nem beszél inkább erről?

Miért a családtagom az alany, ha féltékennyé akar tenni,akit egyébként nem is érdekel ez a pasi?


2022. okt. 22. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván beléd szerelmes egy anyád korabeli férfi, efelől semmi kétségem nincs.
2022. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kolléganőivel pl így nem viselkedik,ezért is tettem fel a kérdést.

#1 A szerelem nincsen korhoz kötve,hogy mikor és kibe,egészséges határokon belül.

2022. okt. 22. 12:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálad igen, mert kibszott naiv vagy
2022. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Anyad ne pakolja a pasid ele a melleit, es nem fogja bamulni. Szanalmas, amikor egy idosebb no nem tud feloltozni normalisan.


De abbol, amit leirtal, semmi feltekennye-teves nincs. En is nezem az emberek szajat, amikor jobban figyelni akarok arra, amit mondanak.


A "szaja felett dorzsolgetest" meg nem ertem, hogyan kapcsolodik ide. En is szoktam, mindenki szokta. Megvakarta, vagy valami szosz volt ott. Kivel nem fordul elo?

2022. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Mit gondolsz ezzel kapcsolatban?Elmondanad?
2022. okt. 22. 12:13
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Ugy jon ide,hogy ezt nem mindig csinalta pl. akkor csinalta ezt legtobbszor mikor kettesben beszeltem a pasival.Utana meg egyszer akkor mikor anyammal is beszelt mikor ott voltam es ki volt ruzsozva pirossal az anyam szaja. Emiatt furcsa hogy ilyet csinalt.
2022. okt. 22. 12:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a palinak az anyukád tetszik de nagyon és nem te.Ha tetszenél neki akkor a te dekoltázsodat bámulná és a te szádat:)

Hagyd a francba,ha bejönnél neki akkor jelezné és nem anyádra nyomulna burkoltan.

2022. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, anyád jobb nő nálad, és inkább ő érdekli jobban.
2022. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert bejön neki az anyád. Már én is rég az anyukákat nézem meg, ha a kamaszlányukkal is sétálnak.
2022. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Eddig úgy viselkedett,mintha én tetszenék neki. Utoljára az apám korát tőlem kérdezte,pedig azt is tudja..


Ez mire jó neki?

Velem mi lehet a baja?Nem rakom annyira ki a dekoltázsomat?Nem vagyok annyira szexi? Nem szoktam sokat sminkelni magam?Nem szültem gyerekeket?


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. okt. 22. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!