Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan testalkatú...

Létezik olyan testalkatú ember aki minél többet eszik annál vékonyabb lesz?

Figyelt kérdés
Tehát nem az, hogy nem hízik hanem a sok evéstől még fogy is.
2022. okt. 23. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ez történik, akkor ott már betegség van a háttérben.
2022. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez az kéne, hogy olyan rossz legyen az anyagcseréje, hogy a táplálék megemésztése több energiát igényel, mint amennyi tápanyag van benne. Vagy esetleg az étel amit eszik, annyira energiaszegény, hogy egyszerűen maga az elfogyasztása is kalóriadeficites.


Tehát röviden: ilyen nem létezik, maximum nagyon súlyos betegeknél, akik képtelenek a normális táplálkozásra vagy olyanoknál, akik karton papírt esznek...

2022. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként aki bélférgességgel küzd, azzal előfordulhat, nyilván az is egy betegség, szóval egészséges embernél ilyen nem fordul elő,ezt valamilyen betegség váltja ki. Én is így vagyok mostanában viszont,nekem az anyagcserém lett túlzottan gyors,fogytam is 4 kg-ot egy hét alatt,szóval a héten lesz időm és megyek az orvoshoz.
2022. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne, már rég éhenhalt volna.
2022. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem testalkat, hanem betegség, ha így van. Olyan viszont előfordul, hogy valaki keveset eszik ugyan, de rossz az étrendje, amitől hájasodik, de izomtalan lesz, aztán ha vált, többet és jobbat eszik, elkezd leolvadni a zsír, és erősödik (velem is ez volt).
2022. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Liszterzekenyseg ilyen. Napi 8 szilard szeklet. Es ugy is fogyaz
2022. okt. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*fogysz
2022. okt. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pl a cöliákia. Nekem -15 kg-ig ment a súlyom, amikor végre diagnózist kaptam (addig a stresszre fogták az okosok).

Elkezdtem a diétát, és félév alatt visszaszedtem 20-at, így lettem 55 kiló (végre).

2022. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!