Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy irigy a bitcoin...

Mennyire vagy irigy a bitcoin vagy ethereum milliárdosokra??

Figyelt kérdés
Én nagyon, tényleg olyan sokan vannak? Olyan kár hogy nem hallotam erről az egészről hamarabb ahogy magamat ismerem vettem volna meg bányásztam volna. De sajnos 2020 ban tudtam meg hogy ilyen is létezik addigra már az ethereumról is lemaradtam. Milyen jó lehet nem kell dolgozniuk azt csinálnak amit akarnak mindennap. Csak mert egyszer vettek fillérekért bitcoint meg ethereum. Pedig az egész életem az internet előtt töltöttem és mégsem hallottam ezekröl még az elején miért??

2022. júl. 25. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%

Én az elején vettem 25-t.

Csak úgy voltam vele, remélem bejön.

Bejött, amit kerestem vele, beforgattam más tevékenységekbe és semmit nem kell csinálnom.

2022. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan annyira kb mint a többire. Egyébként meg ne ostorozd magad, azért nem ilyen egyszerű ez az egész dolog, nekem a legtöbb ismerősöm inkább csak beszopta vele.
2022. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Mire kéne irigykedni? A nagy szélhámosságra?
2022. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon, egy szép adag öngyűlölettel leöntve. Ugyanis már 2012-ben ismertem és használtam a bitcoint, de soha nem vettem többet, mint amennyi épp kellett gombára/LSD-re. Nem láttam, hogy mekkora potenciál van benne (és nem azért, mert drogos lettem volna, néhány alkalomról beszélünk).

Hidd el, ez sokkal rosszabb, mint simán lemaradni róla. Ma már úgy-ahogy túltettem magam rajta, de a '17-es bullrun alatt idegroncs voltam, rendszeresen levert a víz a BTC gondolatától is. Utána vettem valamennyit, de ez már semmi ahhoz képest, ami lehetett volna. Sose fogom teljesen kiheverni.

2022. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2. Mondjuk igen ez is egy olyan dolog hogy aki a legelején foglalkozott vele az járt jól. A többi már nem annyira. Viszont az ok hogy a bitcoinról lemaradtam, de azért ha előbb hallok róla akkor az ethereumról biztos nem maradok le ahogy magamat ismerem abból vettem volna vagy 1000 darabot
2022. júl. 25. 22:00
 6/23 A kérdező kommentje:
Csak annyira jó lenne gazdaggà válni mert amúgy szar életem van. És mindennap úgy telik hogy nem is élvezem. Ha gazdag lennék akkor egyszer az életben végre nyaralnék, sőt utazgatnék hogy világot lássak. A luxus meg ilyesmi egyébként hidegen hagy.
2022. júl. 25. 22:04
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan az mint a lottónyertesre irigykedni, ha tudtam volna, hogy azok a számok jönnek be... érted.
2022. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igaz.
2022. júl. 25. 22:14
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapból nem értem az egészet, nincs a környezetemben ilyen valaki, így hidegen hagy a téma.
2022. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én sem értettem mert amúgy nem vagyok okos, de addig tanulmányoztam már értem. És most már bányászok értéktelen coinokat de mivel én is bányászom biztos nem fog érni semmit. Csoda lenne.
2022. júl. 25. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!