Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt rasszisták?

Vannak itt rasszisták?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, én az vagyok.
Nem, nem vagyok az.
Az ember színe fehér.
Európa az európaiaké.
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki az, csak van, aki tagadja, vagy még nem jött rá, hogy az.
2022. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ennél a kérdésnél nem hiszem. De az oldalon igen. S nem csak ez a tipikus cigány, zsidó, néger gyűlölők. Olyanok is, akik a külhoni magyarokat is elhordják mindennek, a székelyeket lerománozzák, stb.
2022. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nincs, agyonvertem mindet!
2022. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki rasszista, de sokan még saját maguknak se vallják be.
2022. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk aki a székelyeket lerománozza az nem rasszista csupán egy barom.
2022. okt. 25. 14:06
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

#4

Ilyen alapon mindenki biszex, csak saját magának se vallja be.

2022. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A nem rasszistáknak egy gondolkodó:

Van egy folyó(emberek) amiben lehet, hogy vannak krokodilok(cigányok) és át kell menned a másik oldalra de a híd túl messze van szóval a legpraktikusabb megoldás az, hogy átúszol. Mit választasz? Átúszol de lehet meghalsz a lehetséges hüllőveszély miatt vagy a hosszabbik, de biztos utat választod?

2022. okt. 25. 14:11
 8/16 hollófernyiges ***** válasza:
65%
Elég hülye hasonlat, tekintve hogy ebben a sztoriban a nem rasszista is krokodilnak (embernek) tartja magát.
2022. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A rossz tapasztalotokból származó óvatosság nem rasszizmus. Nekem pl volt olyan cigány osztálytársam, aki a suliban a többi cigánytól megvédett. Az arány 1 a kb 15-höz...


De olyan embertömegen se mennék át, ami tróger full fehér magyar szakiskolásokból áll, ha van olyan opció is, ahol egyetemistákon keresztül vezet az út. A tanulatlan, szegény társadalmi rétegből származó személyek hajlamosabbak az illegális cselekedetekre. Nagyobb a rizikó.

2022. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Valamilyen mértékben mindenki az. Én pl azt vallom, hogy minden embert ugyanolyan jogok illetnek meg, mindegy, milyen a bőre színe. De egyszemélyes találkozásnál lehet, hogy nem ugyanúgy állnék egy fekete bőrűhöz.


De szerintem már nagyon túl van pörögve ez a téma.

2022. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!