Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ez a mondás??

Mit jelent ez a mondás??

Figyelt kérdés
történt nálam egy kis változás és egy kolleganőm azt mondta: Oh mostmár máma akkor nem eszek" mitjelent ez???
2022. okt. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ezt a mondást. Mondás ez egyáltalán?
2022. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ő találta ki.
2022. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

háááát mint mondá szerintem ez így nem ismert, ha egyáltalán létező mondás.


De ha elmondod mi a kontextus, akkor szerintem rájöhetünk mire ogndolt.


Tehát te mondtál valamit, hogy változott nálad valami, és ő ezt reagálta rá?

Érinti a változás őt? Mi volt maga a változás? Ha ezek megvannak, szerintem meglesz mire gondolt.

2022. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hogy az Utónevem Kálmánról, Gergely Márkra változott és mondtam tartsák tiszteletben. Ő meg aztmondt jólvan óó máma már nem is eszek..." .. azért mondtam tartsák tiszteletben mert az a nő állandoán a régi nevemen szólított ő aztmondja nem érdekli hogy nem szerettem a nevem és másik lett
2022. okt. 26. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy mondás, csak degradálni akarta az egészet, hogy őt ez marhára nem érdekli, mit kértél, úgy szólít ahogy akar.

A kollegina egy arrogáns bunkó.

2022. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Mi volt a baj a Kálmánnal? Engem is Gergelynek hívnak, de ha Kálmán lennék, azt is elfogadnám...
2022. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6, nem tetszik neki, nem mindegy? Nem vagyunk egyformák, ha ő nevet akart váltani, hát váltott.
2022. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!