Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti miért festitek át a...

Lányok ti miért festitek át a hajatokat más színűre?

Figyelt kérdés
A férfiaknál is divat volt ez egy időben, de a nőknél a mai napig gyakori hogy hajszínt váltanak.

2022. okt. 27. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti hajszinem barna, de szőkére festem mindig és vasalom.

Nem más miatt festem, hanem magamnak mert igy tetszem. :P

Senki miatt nem leszek mártir! :P

2022. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszínem fakóbarna, ráadásul már őszülök, pedig most töltöm a 30-at. Több színt kipráltam - voltak mellényúlások is - míg végül megtaláltam a tökéleteset. Magam miatt festem, soha nem volt semmiféle ideológiám. Egyszerűen azért mert azt gondolom, a vörös nekem jobban áll.
2022. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
17%
én többnyire akkor fesettem át a hajam,h az élet bármilyen területén bazi nagy koppanás ért fiatalon,akkor szerettem a szőke meg a vörös haj mögé rejtőzni,de felhagytam ezzel a szokásommal,mára inkább egy pohár bor és jó egy film a vigaszom
2022. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon őszülök, és mivel már nem olyan erős és vastagszálú a hajam, mint húsz évvel ezelőtt, úgy néz ki fehéren, mint két marék pókháló.
2022. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9! Szerencsére nem szőrös a karom, ellenben a szemöldököm olyan, mintha nem is lenne. Azt muszáj megrajzolnom. :D
2022. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Eredetileg sötét barna a hajam, sosem szerettem, nem tetszett. Kb 17 éves koromban lett először befestve vörösre. 29 vagyok, azóta is vörös, mostanra meg már őszhajszálakból is egyre több látszódik, ha hagyom kicsit is lenőni. Magam miatt festem, nem mások miatt.
2022. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Metionin ***** válasza:
Mert az eredeti szín sajnos nem szép, nem áll jól. Ez a tipikus seszínű szőke.
2022. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!