Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik fiatalon kezdtek őszülni!...

Akik fiatalon kezdtek őszülni! Mivel és mióta festitek a hajatokat? Mennyire viselte meg hosszútávon?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egyre több ősz hajszálam van. Március óta hennázom, de félek, ha később megunom nem tudom lenöveszteni az ősz hajszálaim miatt.

A kémiaitól ódzkodom, mert régebben volt egy nagyon durva hajhullásom amiről nem derült ki pontosan mi okozta, ezért próbáltam eddig kerülni, de szívesen kipróbálnék más színeket is és úgy érzem, hogy ha továbbra is hennázom, akkor idővel annyira megőszülök, hogy nem tudom már lenöveszteni. Ha a rendes festéket választom akkor félek a hajhullás miatt, mivel szépen visszadúsult. Szerintetek?


2020. szept. 24. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány. Bár ha hennázol szerintem lány vagy. Én a helyedben leszedném a hennát, kiszívatnám és befesteném ezüst szőkére vagy szürkére. Feltéve ha illik az arcodhoz, stílusodhoz. és többet nem kéne foglalkozni majd vele. A lenövés is szebb lehet majd. Bár azt sem írtad, hogy milyen mértékben őszülsz. Ez inkább extrém őszülés esetén lehet jó. A szürke vagy ezüst szőke haj amúgy is nagyon jól néz ki.
2020. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem olyan 23 éves korom óta vannak ősz hajszálaim, de konkrétan emiatt sose festettem. Először szőke voltam, abban észre se vettem őket, aztán visszafestettem az eredetire vagy kétszer, de azóta nem is festem.

Vannak ősz hajszálaim, ráadásul csoportokban nőnek, az egyik csoport pont elől van, de annyira nem izgat. Lehet, hogy majd egyszer, ha túl sok lesz, akkor zavarni fog, egyelőre elvagyok velük, pedig a sötét hajamban látszik rendesen.

2020. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szőke nem hiszem, hogy jól állna, mivel fekete a szemöldököm és barna a szemem. Ha idős koromig festeném rendes festékkel a hajam nen roncsolná nagyon? Konkrétan ez tart vissza.
2020. szept. 25. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a fejem tetején őszülök bal oldalon,nincs olyan sok még, de egyre jobban látszik és most kezd megjelenni középen is.
2020. szept. 25. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan fested, nem a hajad fog roncsolódni, hanem a hajhagymák, és a fejbőr károsodhat. Az a sok vegyi anyag minden hónapban biztos hogy nem tesz neki jót.
2020. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor maradjak a hennánál? 100%-os Neha hennát használok.
2020. szept. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!