Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálnak a rokonok...

Miért próbálnak a rokonok magukhoz láncolni? Amikor másik városba költöztem: "Maradj itt, ne menj oda egyedül. Úgyse fog sikerülni." Most találtam rendes állást, ugyanaz: "És majd 8 órában kell dolgoznod? Akkor nem is megyünk ide-oda?"

Figyelt kérdés

Suli után otthon laktam, gondolom megszokták, mert 28 évesen még mind az 5 közeli rokonom (felnőttek) vagy tiltakozott hogy külön költözzek, vagy azzal jöttek, hogy úgyse fog sikerülni, inkább bele se kezdjek.

Eddig kötetlen munkám volt, de most szeretnék napi 8 órásat, és most is mindenki abszolút tiltakozik, úgyse fog sikerülni, miért nem volt jobb az előző, stb. Ma konkrétan összevesztem egy rokonommal, mert jövő héten nem megyek vele vonattal valami ismerőséhez... MERT DOLGOZOM!


Nálatok is volt ilyen, hogy a szülők, rokonok bármilyen szinten próbáltak magukhoz láncolni?

31/F


2022. okt. 28. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Megesik, valószínű te vagy a cirkuszi majom a családban akit mindig lehet ugráltatni és szórakoztatja az unatkozó népet. Lépni kell, kilépni ebből a szerepből.
2022. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kerülöm az ugráltatást, de valahogy mégis mindenki rámtelepszik...
2022. okt. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!