Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nemrég költöztem fel teljesen...

Nemrég költöztem fel teljesen egyedül egy faluból Budapestre, tényleg mások itt a lányok?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek , semmi rosszindulat nem volt amit írtam, valószínűleg én vagyok másmilyen nyilván.


Szóval próbálok udvarolni, de sajnos itt nincs sikerem

Igazából nem vagyok nagy kaszanova csendesebb , szerényebb lelkű srác vagyok.


Tudnátok kérlek tippeket adni hol találhatnék egy kedves lányra itt BP en? :)


Annyira szép város , de egyedül nagy és rideg :(



2020. jún. 7. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
22/f ez lemaradt
2020. jún. 7. 18:33
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ott is ugyanolyan lányok vannak mint máshol :D
2020. jún. 7. 19:36
 3/8 anonim válasza:

Még a pesti srácoknak sem jön be gyorsan az udvarlás eredményesen.

Először valamilyen módon egy kisebb társaságot kellene találnod, ahol jól érzed magadat.

2020. jún. 7. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Kisebb társaság jó ötlet, sajnos még azt sem találtam :/


Rengeteg barátom van , csak nem itt laknak :(

2020. jún. 7. 20:13
 5/8 anonim válasza:
Melo miatt jottel fel pestre? Tarskereson probalkozhatsz, vagy ha munkabol vannak ismeroseid veled egy koruak hozzajuk probalj csapodni, hatha osszejon vmi tarsasag, amugy itt is ismerkedhetsz.
2020. jún. 7. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ahogy mondod munka miatt jöttem fel . Sajnos a kollégák mind sokkal idősebbek.

Egyébként nem vagyok antiszoc vagy hasonló nem mintha az baj lenne , csak azt akarom mondani hogy így hogy itt semmi rokon/barát eléggé nehéz új embereket megismerni :/

2020. jún. 7. 22:41
 7/8 anonim válasza:
Két puncijuk van.
2020. jún. 7. 23:34
 8/8 anonim válasza:
7 es vagy nagy farkuk😂
2021. okt. 30. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!