Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális,ha...

Az mennyire normális,ha teljesen magam oldom meg a problémáimat nem beszélem ki senkinek?

Figyelt kérdés
Pl válás előtt állok,de erről nem tud senki,kollégáim se ,szülők se...stb.Ha valaki ismerős kérdi mi újság én azt minden rendben,minden a régi. Valaki meg minden problémáját szereti kibeszélni,pl nekem is és szívesen meghallgatom,tanácsot adok neki ha kéri,viszont én nem szeretek ilyenekről beszélni. Magam határozom meg a dolgokat,nem szeretem a negatív dolgokat elmondani másoknak. Már visszahallottam,hogy kicsit zárkózottnak tartanak többen.
2022. okt. 29. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól csinálod. Olyan szempontból nem normális, hogy a legtöbben mindent kibeszélnek több embernek is.
2022. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagyunk így ezzel páran, ha nem is ez a megszokott. Amennyiben meg tudod így oldani a dolgaid, semmi gond nincs vele 😊. Vállalom, zárkózott, magamnak való vagyok, aki igazán közel van hozzám , az nem sok ember, azzal esetleg megbeszélem, sokszor utólag, ha őt is érinti a dolog, akkor természetesen bevonom, akár a megoldásba is.
2022. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig mentalisan nem visel meg, addig nem tok mindegy, hogy elmondod-e masnak, vagy sem? Szivem szerint en magamba zarnek minden fajdalmat, de nekem van, akivel megosztom ezeket. Ha nem beszelnem ki, lehet, hogy mar reg megoltem volna magam, mert a depresszio szetszaggatott volna.
2022. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mindenki hazudik.

Valás elott azt állitjak minden tokéletes náluk. Es csak pislogok amikor bejelntik hogy amugy elváltak DE van már másik kapcsolata. Ezt is úgy hogy minden tökéletes

2022. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a normális alapállapot. Nem fogok senkinek magyarázkodni, meg mesélni. Segítségre nincs szükségem, így minden rendben.
2022. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, szintén ilyen vagyok. Szerintem sokkal könnyebb valamit feldogozni, ha nem beszélek róla senkinek, amíg meg nem oldom. Utána elmesélem, de amíg nyakig benne vagyok, addig egyedül akarok vele foglalkozni.

A barátaim sokáig nem értették, mert ők szeretik kibeszélni magukból a dolgokat, de most már megszokták.

2022. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges olyan dolgokat elhallgatni, amit úgyis mindenki meg fog tudni.
2022. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Ha így is működik az életed, nincs baj.
2022. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, ügyes vagy. Részben ilyen vagyok én is.
2022. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor nincs vele gond. Viszont szerintem időnként egy beszélgetés jót tenne neked
2023. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!