Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért olyan feszülte...

Az öregek miért olyan feszültek mikor a buszra várnak?

Figyelt kérdés
Idegesen, türelmetlenül járkálnak fel alá, 2 másodpercenként megnézik hogy jön-e a busz. Ha meg késik a busz akkor kitör közöttük a pánik. Beszélgetni is csak a buszról szoktak hogy mikor jön már.
2022. okt. 29. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Mert attól félnek lemaradnak vagy nem tudnak eljutni oda ahova kell. Én igazából azt tartom viccesnek amikor még a kanyarban sincs a buszmegálló de már rombolnak oda az ajtóhoz, hogy biztos le tudjanak szállni.
2022. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Budapesten élek, és soha nem láttam ezt a tendenciát. Talán ha 1-2 embert láttam, hogy a sínekre kiáll, hogy lássa, jön-e a villamos, de ezt is legutoljára vagy 10 éve.
2022. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem tudják mi marad náluk leszállás után .
2022. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan meg többször előfordult hogy félrelöktek vagy nekem jöttek felszállásnál hogy elsőként szálhassanak fel az ajtón. És ezt tapasztalom leszállásnál is.
2022. okt. 29. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem idős korban valamiért a türelemhez való képesség eltűnik. Az is bizonyított, hogy a szociális érzékenységért felelős agyterület is “pusztul”, ezért tűnnek sokszor bunkónak, arrogánsnak, és ezért lehet az is, hogy akár egy idegennek is elkezdenek az életükről hablatyolni megállás nélkül.
2022. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SubMessalina válasza:
82%
Hasonló tapasztalat, hogy elsőként kell felszállnia a buszra, de megáll az ajtóban, mert a következőnél leszáll.
2022. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
#6 ennek autópályán is meg van a társa xd Lenyom, hogy ki kelljen menjek a külső sávba, megelőz aztán kimegy jobbra a lehajtón. Barmok.
2022. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én távolról se vagyok nyugdíjas, de én is szeretek fel-alá sétálgatni közben, és nem azért mert türelmetlen vagyok, vagy mert attól hamarabb jön a busz, egyszerűen jobban telik az idő


sőt, a nyugdíjasok előszeretettel állnak be a megállóba a busz érkezése előtt fél órával, ahonnan ki se lehet őket robbantani, olyan stabilan állnak, hogy ők legyenek az elsők akik felszállnak

2022. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de ti fiatalok meg állandóan az öregek miatt hisztiztek, mint egy bedilizett óvodás. ^_^
2022. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Csókolom Manci néni, nem kéne úgy viselkedni, hogy hisztizni kelljen miattuk🙃

2022. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!