Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha pl. keleti környékén...

Ha pl. keleti környékén balhés c.k belém kötnek, és nem lehet eldönteni hogy ténylegesen ki akarnak rabolni vagy csak a balhét keresik, és kés is van náluk, vajon hogy reagálnának ha énis meglobogtatom a saját késem, hogy nem csak nekik van?

Figyelt kérdés
Megszeppennek vajon vagy inkább támadásra ösztönzi őket? Van itt olyan aki próbálkozott hasonlóval? Mik a tapasztalatok?
2022. okt. 30. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 masodperc alatt valahogy odagyulne meg 50 masik. Ne kerdezd hogy, de ha balhe van, ezek osszetartanak es 1000 kilometerrol megerzik.

Eselyed se lenne.

2022. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen járok a Keletinél, soha nem kötött belém senki. Néha látok a Bethlen Gábor utcánál egymással üvöltöző céket, de ezek másokra nem veszélyesek. Ha beléd kötnek, térj ki és menj a forgalmas Thököly út felé, ott már biztonságban vagy.
2022. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Belém sajnos rendszeresen kötnek, hiába nincs egy áldozat fejem és még nagyobb is vagyok az átlagnál. Ezt megelégelve gondoltam, hogy inkább zsebre teszem az eddig csak otthoni játéknak használt pillangókésem
2022. okt. 30. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

majd azt fogják a bordád közé bökni....

egy pillanat alatt elveszik tőled.

2022. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagy ikeasztayorral kozlekedj.

Viselj mackonadragot sportcipovel bomberdzsekivel. Rovid haj.

Olcso feltunesmentes cuccaid legyenek .


Ha latszik,h csoro vagy hasonloan igenytelen mackonadragos,akkor nem kotnek beled szerintem.

2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mina pontos szitu? Megkerdezte hany ora van? Vagy ,h veszel-e parfumot?

Mit mondott pontosan?


Ezek nem belekotesek. Beszologatnak es ha tudsz poent mondani meg rohogni,akkor az sima ugy es mennek tovabb. Ok nem balhenak szanjak a beszolast. Egyszeruen ,ami a sziven az a szajan emberek. A humort is ertik es birjak a vagany szokimondast,a poenokat.


Az a gaz,h latjak,h be vagy szrva toluk.

2022. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem ez a fajta, nem ijedek meg minden jöttmenttől. Ez az a fajta szitu amikor odaáll 2-3 ember eléd és megkérdezi hogy jó gyerek vagy, ütsz-e a dolgaidért, vagy pedig cigit kér de nem is érdekli igazán az a cigi csak balhézni akar. Igazából még ezektől sem ijednék meg ha egy verekedés lehetne a legrosszabb ami előfordulhat, én a késüktől félek legfeljebb. Viszont nem tudom mi lenne a reakció ha tudomásukra jut, hogy lehet vagdosni de egyikük legalább kapni fog szintúgy
2022. okt. 30. 20:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Ismerem Keletit,szoktam éjjel arra hazamenni.Soha semmi fenyegető személy nem volt a közelembe se,pedig egyedül szoktam lenni.Magas vagyok ,sportos de nem testépítő vagy stb.

Sztem csak látszik hogy "gyenge"-"sebezhető" vagy,és egyből beléd állnak.Na ezt nem szabad sejtetned sem.

2022. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Taktikailag ertelmetlen döntés bemutatni a fegyveredet a támadónak, mert így fel tud keszülni belőled.

A kést plekniből kell használni ha már elkerülhetetlen a használata.

De ha megnezel amcsi börtönös késeléseket, akkor ott van hogy áll nagy nyugodtan a pali, akar még a kezét is felteszi mikor fenyegetik, aztán amikor a másik kicsit megnyugszik a győzelme biztos tudatában a vedekező villám gyorsan már meg is szúrta 8-10x a rejtegett pengéjével.


Persze ehhez nem árt tudni az önvédelem alap lényegét, ami a támadás.

Nem sodródsz az árral, nem hagyod eszkalálódni a konfliktust mert ezzel folyamatosan felbátorítod a támadót.

Hanem te iranyítod a helyzet.

Ha a támadó beér ütő fogó szúró tavolsagba, akkor elkerülhetetlen a konfliktus és nincs idő várni tovább, át kell venni a kezdeményezést.

Ez az önvedelem.

2022. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

-Adjal cigit!

-Bocs,nem cigizek.


Keseles: a vastag marhabor dzseki pl a motoros az keselesallo!!

Vagy telen a vastag bo pufikabatoktol nem tud megszurni.


A marhabor nadrag is keselesallo.


Nezd at az utoer es veroerek helyet. A csuklo belso oldalan van,a comb belso oldalan,a kar hajlat belso oldalan,nyakon. Ezeket a helyeket takard,ha felsz ettol.


Mi van ha bedugod a fuled fulhallgatoval es mesz tovabb,mer nem hallod?? Ez a legjobb.


Hatarozottan gyorsan nagy energiaval menj mogorva pofaval.


Te valszeg hatarozatlanul lassan setslgatsz mosolyogva. Mindig az ilyet allitjak meg.

2022. okt. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!