Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon idegesít, hogy fiatalab...

Nagyon idegesít, hogy fiatalabb srácnak néznek a valós koromtól. Zavaró párkeresésben, munkában. Mit lehet ilyenkor kezdeni ezzel a ténnyel?

Figyelt kérdés
Közel vagyok már a 30hoz, viszont jobb esetben is csak 20nak néznek. Ha trafikban igazolványt kérnek, ledöbbennek. Eddigi munkahelyeken is inkább negatív hatások értek ezzel kapcsolatba: Pályakezdőnek, zöldfülűnek kezeltek/kezelnek így nem engednek komolyabb beosztásokhoz (konkrét közölve, hogy a kinézetem miatt nem vennének komolyan) vagy túlzott szinten atyáskodnak felettem, diákmunkásnak néznek. Párkeresésben pedig saját korosztályom rám se néz, és mindig csak a 17-20 éves korosztály figyelmét keltem fel, velük tudok ismerkedni, mivel azt hiszik, hogy az ő generációjuk vagyok... Már volt olyan, hogy beleuntam a magyarázkodásba és bekamuztam, hogy "ja, 20 vagyok!" :D
2022. okt. 31. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szakáll vagy hosszabb haj mindenképpen segíthet. Viszont a magasság és testalkat is lehet befolyásoló tényező. Bár ebből csak az utóbbin tudsz változtatni.
2022. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el, én 25 vagyok, tavaly a munkahelyen volt egy 20 év körüli csaj, ugye akkor 24 voltam, azt hitte ő az idősebb, vagy hogy jó esetben is egykorúak vagyunk, ilyen ez a genetika :D
2022. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha zavaró, akkor változtass a stílusodon, a frizurádon, az arcszőrzeteden stb., hogy idősebbnek tűnj. Igényel némi kísérletezgetést, de előbb-utóbb tuti sikerrel jársz. Hajrá! :)
2022. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Menny el és dolgozz 3 műszakban, kell hozzá egy kis idő de lesz változás.

Más örülne és élne is a lehetőséggel.

2022. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
39 évesen sokszor megkérdezik ha alkoholt veszek hogy elmúltam e 18 éves? Ilyenkor kiröhögöm őket, és mondom hogy lehet apád lehetnék. Dohányboltba szintén szokott lenni ez a műsor, aztán mikor kiderül hogy tényleg mennyi idős vagyok, kellemetlenül érzik magukat, de valamilyen szinten öröm, már úgy vagyok vele, inkább dicséretnek veszem, sem mint dühöngjek rajta.
2022. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. Mi a titkod a genetikán kívül?

Mivel foglalkozol?

Mennyit alszol?

Mit szoktál enni?

Sportolni szoktál?

2022. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Más örülne és élne a lehetőséggel..." Vagyis?! Konkrétan?! Ne csak rébuszokban válaszolj.


titok? biztonsági szektorban dolgozok, egy éve szinte mindig éjszaka melózok, van mikor 4 órát, van mikor 8 órát alszok, eszek ami aktuálisan van és küzdősportolok... (de ezek sem segítenek. és ez a tény leginkább munkavégzésben zavar)

2022. nov. 1. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sok kemény fizikai munkára van szükséged,napközben állj be segédmunkásnak.
2022. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!