Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor két magas tesztoszteron...

Amikor két magas tesztoszteronszintű férfi egy helyiségbe kerül miért érezni mindig a feszültséget a levegőben?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ritka hülyék akik ölre mennének egymással egy nőért."

Ugyanez fordítva is igaz.

Ebben az egy dologban egyetértek, a többivel nem, mert ez fordítva is ugyanúgy működik.


Szóval: átlagos intelligens nők általában ez

2022. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A nők viszont alapból rivalizálósak. Nem sok őszinte női barásag van ha férfiról van szó.

A pasik sokkal bajtársiasabbak és a nő nem mindig egyenrangú. Illetve a szex nekik nem jelen annyit. Stb

2022. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézd plr házibulikban 5 srácot leápol egy részeg nő.

Vagy meghúznak hárman egyet a wc ben.

Aztán megy a röhögés.


A nők nagyon nem ez.

2022. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#3 olyat még nem láttam élőben, nőket sem. szerintem akkora röhögőgörcsöt kapnék, hogy a mentő vinne el 😂
2022. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12, 13,


Igaz, és értem is, én is fiúból vagyok:) bár az átlagnál azt hiszem kevesebb tesztoszteronnnal.

Értem én a férfi gondolkodásmódot, nagyon is.


Nekem viszont olyan barátaim voltak, akik azért haverkodtak, mert meg akartak fektetni a hugom.

Nincs is igaz barátom.


A nőknél kevesebb az ilyen, a magas ösztrogén, és túl sok empátiát várnak, talán ezért.

2022. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hu dehogynem vannak ilyen nők is. Hogy csak azert vagyok bnő hogy a pasimhoz kerülhessen közelebb.

Ez megint más téma.

2022. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 hát igen, ez van sajnos. Nincs is azzal gond, felőlem d*gjanak. Nem vagyok én semmi jónak az elrontója :)

De hogy csak ezért haverkodik, az gáz

2022. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!