Magas tesztoszteronszintre természetes megoldás?

Figyelt kérdés
magas lett a tesztoszteronom- 7, valami, mikor 5 lehetne a maximális érték. Nem szeretném hormonokkal kezeltetni magam, van valakinek valami tuti megoldása? koszonom :)
2020. okt. 25. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Borsmenta, illetve fodormenta tea. Nekem nagyon sokat segített. A bőröm is szép lett, és lecsökkentette a tesztoszteron szintet.
2020. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, hogy mitől. Jó lenne tudni a többi hormonod is. Pocosnek igen gyakori velejárója pl.
2020. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, jövő héten megyek több vizsgálatra is. Kulonben külső jele nincs... a női orvos nézte a méhemet is, nem látott cisztákat, és rendszeres a mensim is... babát szeretnénk és izgulok, mert az orvos semmi biztatot nem mondott...
2020. okt. 25. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Honnan derult ki, hogy nem stimmel a tesztoszteron? Ugyertem csinaltattal es altalanos vervetelt, hormonvizsgalatot? Volt valami panaszod esetleg?
2020. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, hormonális vérvizsgálaton voltam, női dokinál, belgyógyásznál. az a panaszom, hogy még nem estem teherbe.
2020. okt. 27. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez a problémám, ráadásul nekem most az első lombik se sikerült. Ki tudtál azóta deríteni a tesztoszteronról valamit? Nálam sincs se PCO se IR.
2021. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia, semmit nem derítettem ki. Mentem volna CTre, de kozben terhesen estem. Egyszer már volt egy terhességem, ami spontán vetéléssel végződött. Bízom a legjobbakban most!
2021. febr. 4. 10:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi a választ..én voltam MRI vizsgálaton, és terheléses vérvételen a mellékvesék miatt. Nekem valamilyen túlműködésem van, de nem olyan mértékű, hogy gyógyszert adjanak. Nekem több, mint 2 éve nem sikerül teherbe esnem, most januárban volt az első lombikom, és a beágyazódás egyáltalán nem sikerült. Ezért gondoltam arra, hogy lehet a magas tesztoszteron miatt, de neked így is sikerült.
2021. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy minden rendben legyen a babával!

Egyébként kipróbáltál valamit a hormon csökkentésre (pl. fodormenta tea), vagy a magas érték mellett sikerült a terhesség?

2021. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fodormenta teat ittam, de nem jutottam el újra hogy kideritsem kevesebb e lett. Bizok benne hogy valamit segített! :)
2021. febr. 6. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!