Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitcsináljak most hogy szinte...

Mitcsináljak most hogy szinte teljesen egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött az egész nemtudom miért. 2 jó barátommal összevesztem mert nagyon sértő és bunkó dolgot csináltak velem, aztán a lánnyal akibe szerelmes vagyok és tökjól alakultak a dolgok ma kidobtam őt és letiltottam mindenhonnan is mert úgy érzem csak szánalomból volt velem kedves. Nemtudom miért de olyan nyomott rossz érzésem van. Hiànyzanak is meg nem is és kezdek beleőrülni mostmár ebbe az egészbe. Emelett még sok más gondom van (pl autóm is teljesen elromlot) de nem sajnáltatni akarom magam mert tudom van akinek még rosszabb. Mégis miben leljem újra a boldogságom? Szinte már halálvágyam van annyira magamalatt vagyok

2022. nov. 1. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Feküdj le aludni. A csajt meg minek dobtad ki, pláne ilyen durván? Amit írtál, az nem magyarázat! Majd ha naposabb lesz az idő, jobb kedvre derülsz. És mással ne vesszél össze.
2022. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosogass el.
2022. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
„A Gyémánt szútra azt tanítja, hogy vessük el a családunktól, a barátainktól, a munkatársainktól és bolygótól való elkülönültségünk gondolatát. Ezek a tanítások arra sarkallnak bennünket, hogy megtapasztaljuk a kölcsönös létezés kézzelfoghatóságát, méghozzá ebben a pillanatban, és átéljük, hogy az identitásunk sokkal kiterjedtebb annál, mint amit feltételezünk.” Thich Nhat Hanh: A zen és a bolygó megmentésének művészete
2022. nov. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit kevésbé hagyatkozz a pillanatnyi érzéseidre. Ha valakit megbántottál, kérj bocsánatot, mindenkinek vannak rossz napjai.
2022. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Hagy mindent igy.Ok jelentkezzenek,ha fontos vagy,vagy voltal barataidnak,baratnodnek ,akkor jelentkeznek.Ha nem jelentkeznek,csak erdek kapcsolatok voltak.
2022. nov. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsétlen lány mit vétett neked?

Esetleg megkérdezhetnéd, hogy te csak szánalomból vagy velem? Mielőtt minden magyarázat nélkül csak úgy kidobod. Tipikus önbizalomhiányos kisfiús viselkedés ez. Legközelebb ne hozz ilyen komoly döntést felindult állapotban. Holnap reggel a falba fogod verni a fejed hogy milyen hülye voltál. Ezt garantálom.

2022. nov. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem teljesen kerek a sztori. Kicsit írhatnál bővebben arról, hogy a párod (exed, ha jól értem) és a csajszi konkrétan mit tett ellenedre és az neked miért volt ennyire sértő.

Lehet, hogy igazad van, de azért kellene tudni a részleteket, kiváltképp a korábbi előzményeket, a miérteket.

2022. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8. vagyok: 1-1 dolgon átsiklott a szemem; az emberi kötelékeken, de a kommentem lényege adott.

Mea culpa

2022. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

1-es tömören, pontosan válaszolt.

Az eseted hogy összedőlt a világ, az emberek zöme átéli.

Válogasd meg jobban a barátaid, meg a nőd! Vagy a saját viselkedésed és világértékelésed... Új kapcsolatokat mindenhol kialakíthatsz.

2022. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!