Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már, hogy itthon én...

Nem bírom már, hogy itthon én csinálok mindent egyedül a háztartásban. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálam lakik anyum és a 3 tesóm.

Én kismama vagyok, plusz férjemmel van egy 3 éves fiunk is.

A helyzet, hogy elegem van! Mi vagyunk a kisebb szobába hogy ők elférjenek mi nyomorgunk és jön a baba! Ebbe a városba se albérlet semmi!

Viszont a legnagyobb probléma, hogy a házkörül semmibe nem segitenek! Én takaritom az o szobajukat is (minden nap olyan, mintha bombat robbantottak volna) plusz mosogatok utanuk, fozok rajuk, mosok stb..

Es elegem van..parom teljesem ki van mar akadva es en is! Ugy csinalnal, mintha mi lalnank őnaluk! Ra szolnak a fiamra, vergodnek ha sir stb.. Regen nem volt ez.. Mikor mi laktunk naluk nekunk kuss volt es most is a sajat hazunkban!! Elnezest, hogy ossze vissza irok, de nagyon ideges vagyok. Parom hetente jar haza, mert messze dolgozik és ram szakadt minden. Navyon nagy.mar a pocim, 32 hetes vagyok a derekam is faj es mar nem birom. Konyorgok nekik minden nap, hogy segítsenek de semmi! A szennyest szet hagyjak, a szort a kadba stb.. Mint a disznok!!!! Hiaba szolok leszarjak! :( mar nem birom... Elkuldeni nem tudom oket mert nincs sajnos alberlet (en keresem nekik azt is mert nekik ez ugy kenyelmes ahogy most van) de azt nem csinalhatom, hogy nem takaritok ki, a fiam se es mi se elhetunk a disznoolba es a vedono is akarmikor johet, es ugye o minden helyiseget megnez! Bent cigiznek, pedig abbol is mindig a veszekedés van! Elegem van! Nem tudom mitcsinaljak!!! Ja es a tesom eletkora: 23, 18, 12 ugyhogy siman tudnanak segíteni!

Anyum melozik, en itthon de o se segit semmit.. Nem tudom mitcsinaljak.. Soha nem hallottam meg ilyrt, hogy akarhol is ez.lenne mint itt :( elegem van :'(


2019. ápr. 1. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ultimátum: vagy segítenek vagy ki lesznek rakva. Ennyit tehetsz,mert ha ezt elnézed,te vagy az ostoba.
2019. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én bizony elzavarnám őket a fenébe. A 18 és a 23 éves már dolgozhat, anyuddal együtt találhatnak egy albérletet. Állj ki magatokért, meg őket nem érdeklitek.
2019. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Azért Te csinálod, mert megcsinálod. Erre meg nem lehet mit írni. biztos azért dudvázol utánuk, mert szereted, vagy jó így neked. Ha nem így lenne, nyilván nem csinálnád. Ergo eljutottunk oda, hogy azért van így, mert megérdemled.

A párod már meg se említem. Elnézi, hogy az állapotos feleségén és a kisfián egy komplett család élősködik...erre megintcsak jobb, ha inkább nem is írok semmit.

2019. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Igazuk van az előttem válaszolóknak.

Neked pihenned kéne nem utánuk takarítani. Nyisd ki a szád! Vagy segítenek vagy mehetnek amerre látnak.

2019. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Azért te sem vagy komplett, hogy terhesen + 3 éves gyerekkel befogadod az egész pereputtyot.

Két felnőtt testvéreddel anyád nyugodtan mehetne albérletbe.

2019. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Viccelsz? Zárcsere, kirakod a cuccaikat és mehetnek a 3,14csába.


Miért feszülsz ezen?!

2019. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy azért csinálom meg, mert bármikor jöhet a védőnő és az én fejem égne, ha látná mivan..

Hogy rakjam ki őket, mikor ők is megengedték anno, hogy náluk lakjunk?

2019. ápr. 1. 11:40
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Simán.. Te most kismama vagy, pihenned kellene. Mi lesz ha megszületik a pici?? Addig adj időt nekik, találjanak valamit, olyan nincs, hogy nincs. Biztos nem tűrném egy percig sem, hogy csicska legyek a házamban.
2019. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak, megmondom nekik, hogy keressenek valamit hátha..
2019. ápr. 1. 11:49
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Ez azert tortenik, mert latjak, hogy megtehetik. Nem vagy eleg hatarozott. Es mi van akkor, ha anno megengedtek, hogy ti naluk lakjatok? Nem azt mondtad, hogy nektek kuss volt? Az nem jogositja fel oket, hogy igy viselkedjenek! A cigizest sem ertem..tudod mikor engednem meg, hogy cigizzenek bent? Soha! Ezek teljesen atvettek az uralmat a hazban! Szules utan, egy ujszulott mellett megis hogyan fogod gyozni mindezt??!! Sehogy! Kupi, stressz, feszultseg, cigi fust..es egy kisbaba nem megy egyutt! A kusfiadnak sem tesz jot ez az egesz! Meg mi a francert fozol rajuk?! Elvezed a cseled szerepet? Tolem egy falatot nem latnanak!

Na de, en a kivetkezot javaslom! Hazajon a ferjed, Anyuddal leultok beszelni, es kozlod vele, hogy majus 1-ig talaljanak valamit! Ha masik varos, akkor masik varos, de menniuk kell! A 23 eves mit csinal?? Felnott,munkakepes! Nektek is kell a hely, sot! A 3 evesed is majd veletek ebredezik ejszakankent, amikor a baba felsir??? Ebbe az egeszbe bele fog folyni a gyamugy is, ha nem lesznek megfeleloek a feltetelek! Meg viszonylag idoben vagy, kuld el oket!!!!!!!!


Azert eltunodtem..remelem, hogy csak aprilis 1-i vicc kerdes..ennyire senki sem szeret szenvedni..

2019. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!