Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdtél vagy kezdesz...

Mihez kezdtél vagy kezdesz jövőre az életeddel?

Figyelt kérdés
Mi a korod és a nemed?

2022. nov. 1. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Jövőre fogok vizsgázni, tehát az lesz az első dolog. A második, hogy szeretnék jogosítványt szerezni, a harmadik, ha táltam munkát, elkezdenék saját házra gyüjteni, hátha pár év alatt meglesz. De ilyen árak és fizetések mellett közel lehetetlen.

17f

2022. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Jó volna elköltözni innen pl a fővárosba, vagy egy nyugati, északi országba.

31/F

2022. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

-Be akarom fejezni a másoddiplomám.

-Keresni egy jobb munkahelyet

-Befejezni a házam építését

-Hiteleket kifizetni

34/F

2022. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Az egyéni vállalkozásomat felfuttatni annyira, hogy fel tudjak mondani a jelenlegi munkahelyemen.


A párommal minél több minőségi időt együtt tölteni és boldognak lenni. Most volt egy rosszabb időszakunk, amiből most lábalunk ki.


Egészségesen szeretnék élni, egészséges ételek, mozgás. Fogynom is kéne kb 20 kilót, szerintem 2023 végére összejön.


27/L

2022. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Vállalkozásomra még fókuszáltabban ráfeküdni, fogy jövő év decemberében már ne ébresztőórára kelljen kelnem a főállsom miatt.


Páromat jó volna bevonni a vállalkozásba és jó volna összeköltözni vele. Bár ez lehet csak 2024-es terv lesz.

2022. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
15 milliót ért a lakásunk, most adtuk el, mert házat építettünk. 28 évesen valóban ennyire futotta nekünk, kár hogy neked ez sosem fog összejönni :D
2022. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felkötöm magamat a p***ába. Az elmúlt 2-3 évben végre sikerült kivergődnöm a csóróságból, elkezdtem lakáshitel önerejére gyűjteni és idén tavaszra úgy tűnt, bele is vághatok egybe. Erre úgy elszabadult az infláció, hogy a tavasszal kapott, amúgy igen jó éves bónuszom egy az egyben elment a megélhetésre, pedig abból lett volna a vagyonszerzési illeték. A fizetésem nem fog annyit nőni, mint az árak, az összegyűjtött megtakarításom értéke pedig tavasz óta stagnál, tehát jó, ha a felét éri, mint akkor. Ha tovább nőnek az árak, el kell kezdenem azt is felélni, akkor pedig b***hatom az egészet.
2022. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Találok egy barátnőt! ;)

F47.

2022. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Mindig munkakeresés alatt vagyok úgy, hogy van munkám: váltani szeretnék, de az állásinterjúkon túl nincs sikerélményem. Pedig nagyon szeretnék a jelenlegiből tiplizni. Ez a legnagyobb vágyam jelenleg. (F40)
2022. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

- A jogosítványt akarom megszerezni (most a kreszvizsgánál tartok)

- Ki kéne találni, hogy mi a fenét akarok tanulni (elkezdtem az egyetemet, de rájöttem, nem nekem való az adott szak, mást akarok tanulni)

- felsőfokú nyelvvizsga

- Ősszel külföldre szeretnék költözni.

- Pénzt szeretnék félretenni, mivel így, hogy nem járok majd egyetemre, elmegyek dolgozni.

2022. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!