Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zsidók tagjai a magyar...

A zsidók tagjai a magyar társadalomnak?

Figyelt kérdés
Ez csak egy másik vallás és amúgy sem mindenki vallásos vagy ők egy másik nepcsoport? Zsidók, minek tekintitek magatokat?

2022. nov. 1. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta kérdés...


Nem tudom, milyenek az ismereteid, de ha mondjuk más nem is, csak a mostani népszámlálásos kérdőívet, vagy bármi effélét láttál volna, akkor evidens lenne a válasz.


Nem is értem, miért merült fel benned...


Bár látom, a napi vallási kérdés megvan...

2022. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apám arab anyám magyar, mindketten magyar állampolgárok. Ugyanúgy tagjai a magyar társadalomnak, mint a zsidók. A kérdésed egy kicsit bugyuta, vagy csak szimplán zsidózni akarsz?
2022. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen jogilag úgyanúgy tagjai, mint bármelyik másik magyar állampolgár.

De azt, hogy a zsidók belül mit gondolnak a magyarságról, egyrészt más téma, másrészt senki nem fogja neked ide leírni, ha esetleg negatív.

Persze van egy két kivétel, homonnai, tótaw, akik le-le írják/leírták az álláspontjukat nyilvánosan is😂

2022. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Itt születtem, magyarul beszélek szóval na....

Egyébként meg rengeteg zsidó volt magyar patrióta is(Radnóti,tisztek az első vhba),a magyarságnak elég nagy asszimilációs ereje volt

2022. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos.
2022. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napi zsidózás megvolt ...
2022. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!