Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne görcsöljek rá a...

Hogyan ne görcsöljek rá a társkeresésre? 25/L

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyom arra, hogy valakivel kölcsönösen szeressük egymást. Eddig csak plátói szerelmem voltak, és félek, hogy az igazi sosem jön el. Barátom sem volt még.
2022. nov. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
RIP Inbox :D
2022. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni, hogy ne ezen pörögjön az agyad naphosszat. Járj társaságba, mozdulj ki, legyél nyitott és jönni fog, aminek jönnie kell!
2022. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit fel kell ráznod a társkeresési szokásaidat!
2022. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Amíg valaki álomvilágban él, addig tuti nem fog eljönni az igazi. Járj nyitott szemmel és adj esélyt az embereknek az ismerkedésre. Lehet, hogy pont az a személy lesz az akiről nem is gondolnád. (de g@ci jól megfogalmaztam ezt)
2022. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször tapasztaltam, hogy amikor nagyon akartam, akkor nem jött össze, amikor nem érdekelt, akkor igen. Pl sokszor előfordult, hogy nem volt senkim, aztán amikor kezdtem egyedül jól érezni magam, egyszerre több lány is megkeresett. Szó szerint.
2022. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 mindig az a lényeg hogy egyedül is jól érezd magad
2022. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K.O. ***** válasza:
sztem is, eld az eleted, ugyis minden ugy lesz ahogy lennie kell:)
2022. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adj magadra és járj emberek közé, - ha elfogadsz építő jellegű tanácsot!

A többi - átvitt értelemben - már magától beindul, alakul.

A lényeges az lenne, hogy rendszeresen tedd meg, hogy nem kerülöd az emberi társaságot. Fontos a személyes találkozás, benyomás, kapcsolatépítés, - mert a virtuális világban lényegében "senki sem az, mint akinek beállítja magát"!

2022. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!