Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek a...

Miért ilyenek az emberek a munkahelyeken ?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a mekiben és már kezdődik a pletykálás, meg a furakodás. Legszívesebben már most ott hagynám, mert utálom az ilyen hozzáállású embereket. De az tuti ha engem kifognak akkor megmondom,hogy a két szemembe mondják a dolgokat,ne a hátam mögött!


Számomra ez érthetetlen, hogy mi a fenéért kell a másikat piszkálni legyen az akármilyen is.



2022. nov. 1. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan nem gyorsétterem, de rám is ez vár majd? Előre félek.
2022. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi alaptermészet része, főleg a primitívebb emberek közt dívik ez nagyon. Mostanra sajnos minden munkahelyre jut legalább 1-2 ilyen aktuális sz*rkeverő.

Én azt a megoldást választottam hogy olyan helyen dolgozok ahol kevesen vagyunk, 2-3 ember. Pontosan ezért amit írsz. Így a munkán és a normális hangulaton lehet a prioritás, nem pedig a mindenféle pletykákon, ármánykodáson. Amit mellesleg én is szívből útálok.

2022. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert a magyar a legkibírhatatlan csűrhe népség.
2022. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen az élet, ilyenek az emberek. Főleg nagyobb városokban gyakoribb talán ez, de mindenütt jelen van. Megy a jópofizás, majd ahogy a másik elhagyja a termet megy is a kibeszélés. Egy idő után te is át fogod venni ezt a szokást, mert ragad ez az emberre mint a szar a budipapírra.
2022. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam volna, hogy a Mekiben van idő a pletykálásra...
2022. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk annyival jobb a helyzet hogy egymás szemébe mondják az emberek a f@.szságaikat. Néha engem is próbálnak provokálni, pedig nem is egy a munkakörünk, én egyedül, külön vagyok tőlük. Általában flegmán, lenézően szoktam oda böfögni valamit. De vannak olyan emberek akiket annyira semmibe veszek, hogy oda se nézek amikor hozzám beszél, úgy csinálok mintha nem hallanám. Néha még élvezem is hogy idegesíti őket hogy lesz@.rom a pofájukat :D Ajánlom neked is ezeket a módszereket.
2022. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mekis vagyok. Hidd el, ezek sosem változnak. Addig válts, amíg tudsz. Utálom ezt az egész szar Mekit, undorító egy hely, hiba volt eljönnöm IDE dolgozni.
2022. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!