Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köszönésnél nálatok ez mennyir...

Köszönésnél nálatok ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig még a pusziszkodástól is hidegrázasom volt, a gyerekkorom nem volt túl érzelemdús, aztán persze hozzászoktam. Pusz-pusz kész. De van olyan ismerősöm, aki ilyenkor mindig megfogja mindkét vállam, van, hogy még utána is ott tartja ,miközben mondja, hogy vigyázzak magamra stb. Nekem ez olyan fura ,nem zavar, csak fura, gondolom ez az ember személyiségétől is függ.

2022. nov. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Utálom, ha hozzám érnek. Ezt már az első találkozáskor szoktam jelezni.
2022. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
En is gyulolom, ha hozzam ernek. Nagyon kevesek erintese nem zavar.
2022. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vállfogás akkor rossz ha még valakinek a szája is büdös hozzá és úgy beszél hozzád közelről :0
2022. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan, aki nem közelebbi ismerős, akkor fura.

De egyébként nem zavar, meg szoktuk egymást ölelni sok ismerősömmel. És szerencsére idegenek nem szoktak ölelgetni.

2022. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
#3 én szándékosan szoktam elüldözni így 1-2 embert, valamire mégiscsak jó a cigi
2022. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Isten ments. A páromon (ha lesz még valaha) kívül senki ne taperoljon, és pláne ne puszilgasson. A gyors kézfogás az egyetlen, amit hajlandó vagyok tolerálni.
2022. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak rokonokkal szokás.
febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!