Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az úgynevezett digitális...

Az úgynevezett digitális nomádok között tényleg sok a veszélyes, mentálisan beteg, hajléktalan, drogos, perverz? Azok, akik hátizsákkal járják európát, coliwingbe, hostelekbe tömörülnek és általában az derül ki, hogy egymás lehúzásából élnek.

Figyelt kérdés

Tehát kb 1% lehet a valóban digitális nomád a többi vagy csak munkanélküli és ennek adja ki magát, vagy ciki azt mondani, hogy turista sem vagyok csak csövezek itt és munkát keresek, szóval azt mondja inkább "digitális nomád"

Ezekben a körökben rengeteg az őrült, zavarodott vagy gyanús figura, mindenféle semmirekellő jöttment emberek és szexuális ragadozók.


2022. nov. 1. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Talán sok modern hajléktalan is felveszi ezt a klisét, mivel erre profilt tud építeni, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy csak úgy csövezek össze vissza, amit írtam is.
2022. nov. 1. 23:19
 2/4 A kérdező kommentje:

Én csak azért kérdezem, mert úgy láttam jónak, hogy utazásnál érdemes megkülönböztetni a valódi turistákat akik bérből fizetésből, szabadság során jönnek el valahova, meg azokat akik munkanélküliek, semmirekellőek, és filléres repülőjegyekkel próbálgatják a különböző helyeket a világban.

Legjobb a helyiekkel barátkozni, mert azok (szerintem) mindig stabilak.

2022. nov. 1. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2022. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem sok.
2022. nov. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!