Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Agglegény férfiak élete bóvli...

Agglegény férfiak élete bóvli a házas férfiakéhoz képest?

Figyelt kérdés

Szóval aki soha nem volt házas és nem lettek gyerekei, azok a férfiak emberileg igazából sosem próbálták ki magukat, nem éltek igazán, sosem tudják meg mi az igazi felelősség, családról, gyerekekről gondoskodni?


Tehát a házas, gyerekekkel rendelkező férfiakhoz képest az aglegény férfiak élete egy vicc, játék, bóvli, komolytalan, könnyed babazsúr?



2022. nov. 4. 10:46
A kérdező szavazást indított:
igen, komolytalan az agglegény férfiak élete
nem komolytalan, csak más
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ahhoz gyerek, hogy valakinek kemény élete legyen és ahhoz se kell, hogy sokmindent megtapasztaljunk az életben. Sőt, gyerek mellett nehéz bármit is megtapasztalni a lemondásokon kívül.
2022. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Relatív fiatalon, 22 évesen lettem apuka, felneveltem a gyereket én még most is fiatalnak, fiatalos 40esnek gondolom magamat, 19év után egy szerencséttlen baleset után kiderült, hogy (a kisfiamnak aki a kisfiam és az is marad az őfelé táplált érzéseim már nem változnak soha) nem én vagyok a viológiai apja, hanem egy spanyol milliomos aki itt nyaralt…

Szóval némi kis pereskedés után de 4 évvel ezelőtt visszakaptam a szabad életemet és azt kell mondjam úr isten kérdező, dehogy…

A házas ember egy kiherélt szerencséttlen, mindennél jobb szinhli el lenni, rettenetesen bánom, hogy a 20-30as éveimet ugyanazon hazug nőszemély mellett töltöttem, szerencsére sportolok, jól nézek ki, és omlanak utánam az apakomplexusos 18-30as csajok… a spiler agglegények a legnagyobb királyok.

2022. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
A társadalom sokszor lealacsonyítja azokat akik nem illenek bele az elvárt modellbe,sémába!
2022. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Ostoba sztereotípia.

N

2022. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Valakinek van gyereke es megis csak bóvlizik mintha agglegeny lenne.

Nulla felelősgtudattal.

Úgyh erről ennyit.

2022. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Bro, komolytalan?


4 kontinensen éltem, több egyetemen tanítok, és két sikeres cégem van, amik jobb hellyé teszik a világot, 33 évesen. Voltak komoly kapcsolataim, amik ilyen vagy olyan okokból nem tették valamelyikünket boldoggá, ezért most egyedül nyomom, és marcangolom a bugyikat. Ha megismerkedek valakivel, akivel rezonálunk, és megkomolyodik a dolog, majd lesz család is.

2022. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Irígykedők szólják le az agglegényeket.
2022. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Hiába a szavazás ha a valóságban mindenhonnan csak a megvetést kapják a jó esetben szinglinek nevezett emberek!


Nem bántásból írtam, de hányszor veregették vállon a munkatársai azt aki egyedül van? -De nagy király vagy hogy a világ a lábaid előtt hever és nem vár otthon senki! (csak eltúlzott példa volt, aki nem szeretne családot az számomra ugyan olyan értékes mint a másik ember!)

2022. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8.


Engem sokszor irígykedve dícsértek. És nők is elmondták, hogy mai eszükkel nem mennének férjhez, és nem szülnének.


40-70 közötti emberek.

2022. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

3.-8.voltam

Csak a társadalmi vetületét próbáltam érzékeltetni, nem saját vélemény,érzés,leszólás!

2022. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!